
Range Extender TP-LINK RE190, AC750, OneMesh™, Dual-Band, Smart Roaming
19 aprilie 2026
Range Extender TP-LINK RE300, AC1200, OneMesh™, Dual-Band, Smart Roaming
19 aprilie 2026"5 GHz 300 Mbps 23 dBi Outdoor CPE Port: 1
524,36 lei Prețul inițial a fost: 524,36 lei.302,51 leiPrețul curent este: 302,51 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: CPE610
Categorie: Access point & Range Ext.
„5 GHz 300 Mbps 23 dBi Outdoor CPE Port: 1 × 10/100 Mbps Shielded Ethernet Port SPEED: 300 Mbps at 5 GHz FEATURE: 23 dBi, 30+ km, IP65 Weatherproof, Passive PoE, MAXtream TDMA, Centralized Management, Spectrum Analyzer, AP/Client/AP Router/AP Client Router/Repeater/Bridge mode”
| Antena | Externa |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Internal memory type | DDR2 |
| Internal memory | 64 MB |
| Cabling technology | 10/100Base-T(X) |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11n |
| Band | Single – Band |
| Numar porturi | 1-3 |
| Compatibil Mesh | N/A |
| Flash memory | 8 MB |
| Antenna gain level (max) | 27 dBi |
| Antenna gain (5 GHz) | 23 dBi |
| Horizontal beam width | 9° |
| Vertical beam width | 7° |
| Processor frequency | 560 MHz |
| Antenna type | Directional antenna |
| Input voltage | 24 V |
| Tehnologie WI-FI | N/A |
| Viteza Transport | N/A |
| Built-in processor | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Cables included | AC |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Product colour | White |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Compliance certificates | RoHS |
| Housing material | Plastic |
| Package type | Box |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Certification | CE, FCC |
| Operating temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Power source type | PoE |
| Frequency band | 5.15 – 5.85 GHz |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „"5 GHz 300 Mbps 23 dBi Outdoor CPE Port: 1” Anulează răspunsul
Produse similare
-
TP-Link Omada EAP100-Bridge KIT 2.4GHz 300Mbps Indoor/Outdoor Wireless Bridge with
595,79 leiPrețul inițial a fost: 595,79 lei.310,08 leiPrețul curent este: 310,08 lei. TVA inclus -
BE3600 Dual-Band Wi-Fi 7 Range Extender, input 100-240V~50/60Hz 0.3A, Wi-Fi
694,95 leiPrețul inițial a fost: 694,95 lei.431,92 leiPrețul curent este: 431,92 lei. TVA inclus -
"Omada AX6000 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point
1.571,42 leiPrețul inițial a fost: 1.571,42 lei.973,10 leiPrețul curent este: 973,10 lei. TVA inclus -
BE5000 Wall-Plate Dual-Band Wi-Fi 7 Access Point PORT: Uplink:
1.330,24 leiPrețul inițial a fost: 1.330,24 lei.836,97 leiPrețul curent este: 836,97 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.