
Access Point TP-Link TL-WA1201-Indoor, AC1200, Dual-Band, Gigabite
19 aprilie 2026
Range Extender TP-LINK RE190, AC750, OneMesh™, Dual-Band, Smart Roaming
19 aprilie 2026"5 GHz AC867 23 dBi Outdoor CPE Port: 1 ×
678,14 lei Prețul inițial a fost: 678,14 lei.412,60 leiPrețul curent este: 412,60 lei. TVA inclus
În stoc
„5 GHz AC867 23 dBi Outdoor CPE Port: 1 × Gigabit Shielded Ethernet Port SPEED: 867 Mbps at 5 GHz FEATURE: 23 dBi, 30+ km, IP65 Weatherproof, Passive PoE, Centralized Management, Spectrum Analyzer, AP/Client/AP Router/AP Client Router”
| Antena | Externa |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| MIMO | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| Internal memory | 128 MB |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n |
| Reset button | Yes |
| Flash memory | 16 MB |
| Web-based management | Yes |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| Output current | 0.6 A |
| 2.4 GHz | No |
| Output voltage | 24 V |
| Tehnologie WI-FI | WI-FI |
| Band | Single – Band |
| Numar porturi | 1-3 |
| Compatibil Mesh | N/A |
| Horizontal beam width | 9° |
| Vertical beam width | 7° |
| Antenna type | Directional antenna |
| Input voltage | 24 V |
| PoE adapter included | Yes |
| Maximum data transfer rate | 867 Mbit/s |
| Syslog | Yes |
| Automatic channel selection | Yes |
| Wireless isolation | Yes |
| Transmitting power | 27 dBmW |
| IGMP snooping | Yes |
| Auto Wireless Distribution System (WDS) | Yes |
| Dynamic Frequency Selection (DFS) | Yes |
| Antenna gain level (max) | 23 dBi |
| Antenna connector type | PoE/LAN |
| Channel bandwidth | 80 MHz |
| Gain | 23 dBi |
| Security algorithms | HTTPS, SNMP, SSH, WPA, WPA2, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP |
| Service Set Identifier (SSID) features | Multiple SSIDs, SSID broadcast, SSID broadcast on/off |
| Processor frequency | 750 MHz |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Built-in processor | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Cables included | AC |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Product colour | White |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Housing material | Plastic |
| Package type | Box |
| LED indicators | Power |
| Depth | 280 mm |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Operating temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Certification | CE, FCC, RoHS, IC |
| Power source type | PoE |
| Frequency band | 5.15 – 5.85 GHz |
| Placement | Pole |
| Height | 207 mm |
| Width | 366 mm |
| Wi-Fi standards | 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Produse similare
-
AX3000 Wi-Fi Range Extender SPEED: 574 Mbps at 2.4 GHz
262,18 leiPrețul inițial a fost: 262,18 lei.146,21 leiPrețul curent este: 146,21 lei. TVA inclus -
TPLINK AX1800 WIFI6 Access Point EAP625-OUTDOOR HD, Interfata: 1 x
1.785,71 leiPrețul inițial a fost: 1.785,71 lei.1.116,80 leiPrețul curent este: 1.116,80 lei. TVA inclus -
TP-LINK ACCESS POINT EAP215-BRIDGE KIT 5 GH 867 Mbps Long-Range
1.446,21 leiPrețul inițial a fost: 1.446,21 lei.804,19 leiPrețul curent este: 804,19 lei. TVA inclus -
TP-Link Omada EAP100-Bridge KIT 2.4GHz 300Mbps Indoor/Outdoor Wireless Bridge with
595,79 leiPrețul inițial a fost: 595,79 lei.310,08 leiPrețul curent este: 310,08 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.