
"AX5400 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT: 1×2.5
19 aprilie 2026
Wireless Access Point TP-Link EAP650-Outdoor, AX3000 Wireless Dual Band Indoor/Outdoor
19 aprilie 2026"AC1350 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi Access Point PORT: 1× Gigabit
595,79 lei Prețul inițial a fost: 595,79 lei.376,46 leiPrețul curent este: 376,46 lei. TVA inclus
În stoc
„AC1350 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi Access Point PORT: 1× Gigabit RJ45 Port SPEED: 450 Mbps at 2.4 GHz + 867 Mbps at 5 GHz FEATURE: 802.3af PoE and Passive PoE (Power Adapter is not included), 3× Internal Antennas, Mesh, Seamless Roaming, MU-MIMO, Band Steering, Beamforming, Load Balance, Airtime Fairness, Centralized Management by Omada SDN Controller, Omada App”
| AP-Type | Managed |
|---|---|
| WiFi-Standard | ac |
| WiFi-Frequency | 2.4/5-GHz |
| Compatibil Mesh | Da |
| Antena | Interna |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| Reset button | Yes |
| VLAN support | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Web-based management | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| Antenna type | Internal |
| Antennas quantity | 3 |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WI-FI |
| Numar porturi | 1-3 |
| Power over Ethernet (PoE) type supported | Active PoE, Passive PoE |
| Antenna direction type | Omni-directional |
| Syslog | Yes |
| 6 GHz | No |
| Automatic channel selection | Yes |
| Automatic channel scanning | Yes |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME) | Yes |
| Rate limiting | Yes |
| Wireless isolation | Yes |
| Band steering | Yes |
| Management platform | Omada |
| Compatible operating systems | Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10, Windows11, Linux |
| Maximum data transfer rate | 450 Mbit/s |
| Transmitting power (CE) | 20 – 23 dBm |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Transmitting power (FCC) | 24, 22 dBm |
| Security algorithms | SSID |
| Number of SSID supported | 15 |
| Output voltage | 48 V |
| Viteza Transport | N/A |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| Cables included | AC |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| LED indicators | Power |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Placement | Ceiling, Wall |
| Width | 205.5 mm |
| Depth | 181.5 mm |
| Power consumption (typical) | 9.7 W |
| Height | 371 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Produse similare
-
TP-Link BE6500 Dual-Band Wi-Fi 7 Range Extender, 1× 2.5 Gbps
1.309,24 leiPrețul inițial a fost: 1.309,24 lei.847,05 leiPrețul curent este: 847,05 lei. TVA inclus -
Router Wi-Fi 6 TP Link AX1800 Dual-Band, 4 antene externe,
388,23 leiPrețul inițial a fost: 388,23 lei.253,77 leiPrețul curent este: 253,77 lei. TVA inclus -
AX1800 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT:1× Gigabit
773,10 leiPrețul inițial a fost: 773,10 lei.476,46 leiPrețul curent este: 476,46 lei. TVA inclus -
Pole/Wall Mount Kit for Outdoor Access Point Dimensions: 330.5×172.5×49.5 mm
205,03 leiPrețul inițial a fost: 205,03 lei.127,72 leiPrețul curent este: 127,72 lei. TVA inclus





Recenzii
Nu există recenzii până acum.