
TP-link AX3000 Wi-Fi Mesh Range Extender, RE705X, 1 Port Ethernet
19 aprilie 2026
"AX3000 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT:1× Gigabit
19 aprilie 2026"AX3000 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT:1× Gigabit
833,61 lei Prețul inițial a fost: 833,61 lei.515,96 leiPrețul curent este: 515,96 lei. TVA inclus
În stoc
„AX3000 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT:1× Gigabit RJ45 Port SPEED:574Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz FEATURE: 802.3at POE and 12V DC (Power Adapter is not included), 2×Internal Antennas, 160MHz Supported, MU-MIMO, Seamless Roaming, Band Steering, Beamforming, Load Balance, Airtime Fairness, Centralized Management by Omada SDN Controller, Omada App”
| AP-Type | Managed |
|---|---|
| WiFi-Frequency | 2.4/5-GHz |
| WiFi-Standard | ax |
| Antena | Interna |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| Reset button | Yes |
| VLAN support | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Firmware upgradeable | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| Antenna type | Internal |
| Flow control support | Yes |
| BeamForming | Yes |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 6 – AX |
| Numar porturi | 1-3 |
| Compatibil Mesh | N/A |
| Syslog | Yes |
| 6 GHz | No |
| Automatic channel selection | Yes |
| Automatic channel scanning | Yes |
| Spread spectrum method | OFDMA |
| Rate limiting | Yes |
| Band steering | Yes |
| Airtime Fairness (ATF) | Yes |
| DC voltage range | 12 V |
| Number of users | 250 user(s) |
| Fit AP mode features | Mesh networking |
| Maximum data transfer rate | 2976 Mbit/s |
| Transmitting power (CE) | 27 dBm |
| Transmitting power (FCC) | 22 dBm |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11h |
| Security algorithms | HTTPS, SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA, WPA2, WPA3 |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Height | 33.6 mm |
| Product colour | White |
| Width | 160 mm |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| LED indicators | Yes |
| Package type | Box |
| Depth | 160 mm |
| Placement | Ceiling, Wall |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Produse similare
-
AX3000 Wi-Fi Range Extender SPEED: 574 Mbps at 2.4 GHz
262,18 leiPrețul inițial a fost: 262,18 lei.146,21 leiPrețul curent este: 146,21 lei. TVA inclus -
TP-Link Omada Beam Bridge 5 UR KIT (AC867) 5GHz 2-Stream
1.904,19 leiPrețul inițial a fost: 1.904,19 lei.1.028,56 leiPrețul curent este: 1.028,56 lei. TVA inclus -
TP-Link EAP725-Outdoor Wi-Fi 7 Acces point, interfata 1 x 10M/100M/1000M/2.5Gbps
1.815,12 leiPrețul inițial a fost: 1.815,12 lei.1.028,56 leiPrețul curent este: 1.028,56 lei. TVA inclus -
TPLINK AX1800 WIFI6 Access Point EAP625-OUTDOOR HD, Interfata: 1 x
1.785,71 leiPrețul inițial a fost: 1.785,71 lei.1.116,80 leiPrețul curent este: 1.116,80 lei. TVA inclus







Recenzii
Nu există recenzii până acum.