
TP-Link EAP211-BRIDGE KIT Access Point 5Ghz 867 Mbps Indoor/Outdoor, Interfață:
19 aprilie 2026
"AC1350 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi Access Point PORT: 1× Gigabit
19 aprilie 2026"AX5400 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT: 1×2.5
1.189,07 lei Prețul inițial a fost: 1.189,07 lei.726,04 leiPrețul curent este: 726,04 lei. TVA inclus
În stoc
„AX5400 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT: 1×2.5 Gigabit RJ45 Port SPEED:574Mbps at 2.4 GHz + 4804 Mbps at 5 GHz FEATURE: 802.3at POE and 12V DC (Power Adapter is not included), 6×Internal Antennas, MU-MIMO, 160MHz Supported, Seamless Roaming, Band Steering, Beamforming, Load Balance, Airtime Fairness, Centralized Management by Omada SDN Controller, Omada App”
| Compatibil Mesh | Da |
|---|---|
| Antena | Interna |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| Reset button | Yes |
| VLAN support | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Firmware upgradeable | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| Antenna type | Internal |
| Flow control support | Yes |
| BeamForming | Yes |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 6 – AX |
| Numar porturi | 1-3 |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Syslog | Yes |
| 6 GHz | No |
| Automatic channel selection | Yes |
| Automatic channel scanning | Yes |
| Rate limiting | Yes |
| Band steering | Yes |
| Airtime Fairness (ATF) | Yes |
| DC voltage range | 12 V |
| Number of users | 250 user(s) |
| Virtual LAN features | VLAN mapping |
| Maximum data transfer rate | 4804 Mbit/s |
| Security algorithms | SNMP, SNMPv2, SNMPv3, WPA-Enterprise, WPA-Personal, WPA2-Enterprise, WPA2-Personal, WPA3-Enterprise |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| LED indicators | Yes |
| Depth | 220 mm |
| Placement | Ceiling, Wall |
| Width | 220 mm |
| Height | 325 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Produse similare
-
Router Wi-Fi 6 TP Link AX1800 Dual-Band, 4 antene externe,
388,23 leiPrețul inițial a fost: 388,23 lei.253,77 leiPrețul curent este: 253,77 lei. TVA inclus -
"AX3000 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT:1× Gigabit
892,43 leiPrețul inițial a fost: 892,43 lei.556,29 leiPrețul curent este: 556,29 lei. TVA inclus -
TPLINK AX1800 WIFI6 Access Point EAP625-OUTDOOR HD, Interfata: 1 x
1.785,71 leiPrețul inițial a fost: 1.785,71 lei.1.116,80 leiPrețul curent este: 1.116,80 lei. TVA inclus -
TP-link AX3000 Wi-Fi Mesh Range Extender, RE705X, 1 Port Ethernet
584,03 leiPrețul inițial a fost: 584,03 lei.362,18 leiPrețul curent este: 362,18 lei. TVA inclus









Recenzii
Nu există recenzii până acum.