
TP-LINK EAP623-OUTDOOR HD AX1800 WI-FI 6 Access Point, Interfata: 1
21 aprilie 2026
TP-Link Wireless Access Point EAP615-Wall, AX1800 WIFI 6, Dual-Band, Uplink
21 aprilie 2026"Omada BE9300 Ceiling Mount Tri-Band Wi-Fi 7 Access Point
1.964,70 lei Prețul inițial a fost: 1.964,70 lei.1.316,80 leiPrețul curent este: 1.316,80 lei. TVA inclus
În stoc
„Omada BE9300 Ceiling Mount Tri-Band Wi-Fi 7 Access Point PORT: 1×10G RJ45 Port SPEED:574Mbps at 2.4 GHz + 2880 Mbps at 5 GHz+ 5760 Mbps at 6 GHz FEATURE: 802.3bt POE++ and 12V DC (Power Adapter is not included), 4×Internal Antennas, MU-MIMO, 320MHz Supported, Seamless Roaming, Band Steering, Beamforming, Load Balance, Airtime Fairness, MLO, 4K-QAM, Centralized Management by Omada SDN Controller, Omada App”
| Compatibil Mesh | Da |
|---|---|
| Antena | Interna |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000,10000 Mbit/s |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| Reset button | Yes |
| VLAN support | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Firmware upgradeable | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| Access Control List (ACL) | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| Antenna type | Internal |
| Flow control support | Yes |
| BeamForming | Yes |
| Band | Triple – band |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 7 – BE |
| Numar porturi | 1-3 |
| Syslog | Yes |
| Automatic channel selection | Yes |
| Automatic channel scanning | Yes |
| Spread spectrum method | OFDMA |
| Rate limiting | Yes |
| Band steering | Yes |
| Airtime Fairness (ATF) | Yes |
| DC voltage range | 12 V |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Yes |
| Number of users | 128 user(s) |
| Fit AP mode features | Mesh networking |
| 6 GHz | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11be, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Maximum data transfer rate | 5760 Mbit/s |
| Security algorithms | SNMP, SNMPv2, SNMPv3, WPA-Enterprise, WPA-Personal, WPA2-Enterprise, WPA2-Personal, WPA3-Enterprise |
| Viteza Transport | N/A |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| LED indicators | Yes |
| Package type | Box |
| Depth | 220 mm |
| Placement | Ceiling, Wall |
| Width | 220 mm |
| Height | 325 mm |
| Frequency band | 2.4 – 6 GHz |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Produse similare
-
TP-Link BE6500 Dual-Band Wi-Fi 7 Range Extender, 1× 2.5 Gbps
1.309,24 leiPrețul inițial a fost: 1.309,24 lei.847,05 leiPrețul curent este: 847,05 lei. TVA inclus -
Wireless Access Point TP-Link EAP650-Outdoor, AX3000 Wireless Dual Band Indoor/Outdoor
1.428,56 leiPrețul inițial a fost: 1.428,56 lei.861,34 leiPrețul curent este: 861,34 lei. TVA inclus -
TP-Link Omada EAP100-Bridge KIT 2.4GHz 300Mbps Indoor/Outdoor Wireless Bridge with
595,79 leiPrețul inițial a fost: 595,79 lei.310,08 leiPrețul curent este: 310,08 lei. TVA inclus -
Omada BE3600 Ceiling Mount Tri-Band Wi-Fi 7 Access Point
938,65 leiPrețul inițial a fost: 938,65 lei.594,11 leiPrețul curent este: 594,11 lei. TVA inclus








Recenzii
Nu există recenzii până acum.