TP-Link Festa F67. 2.4 GHz, 5 GHz. Power over Ethernet
19 aprilie 2026
D-Link CPE DWP-1010 5G/LTE OUTDOOR, viteza 5G wireless pana la
19 aprilie 2026Access Point D-Link DBR-X3000-AP, Alb, 802.11 a/b/g/n/ac
892,43 lei Prețul inițial a fost: 892,43 lei.489,91 leiPrețul curent este: 489,91 lei. TVA inclus
Doar 2 rămase în stoc
SKU: DBR-X3000-AP
Categorie: Access point & Range Ext.
Access Point D-Link DBR-X3000-AP, Alb, 802.11 a/b/g/n/ac
| AP-Type | Managed |
|---|---|
| WiFi-Frequency | 2.4/5-GHz |
| WiFi-Standard | ax |
| Antena | Interna |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| Reset button | Yes |
| VLAN support | Yes |
| Output voltage | 12 V |
| 2.4 GHz | Yes |
| Antenna type | Internal |
| Antennas quantity | 3 |
| Output current | 1 A |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 6 – AX |
| Numar porturi | 1-3 |
| Compatibil Mesh | N/A |
| Networking standards | IEEE 802.3af |
| 6 GHz | No |
| Antenna gain level (max) | 4 dBi |
| Maximum data transfer rate | 3000 Mbit/s |
| Viteza Transport | Gigabit |
| PoE | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Width | 170 mm |
| LED indicators | Power, Status |
| Placement | Ceiling, Wall |
| Height | 170 mm |
| Depth | 33.7 mm |
| Security algorithms | WPA, WPA2, WPA3-Enterprise, WPA3-Personal |
| Producator | D-LINK |
| Garantie | 60 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Access Point D-Link DBR-X3000-AP, Alb, 802.11 a/b/g/n/ac” Anulează răspunsul
Produse similare
-
TP-Link BE6500 Dual-Band Wi-Fi 7 Range Extender, 1× 2.5 Gbps
1.309,24 leiPrețul inițial a fost: 1.309,24 lei.847,05 leiPrețul curent este: 847,05 lei. TVA inclus -
AX3000 Indoor/Outdoor Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT: 1× Gigabit
1.607,55 leiPrețul inițial a fost: 1.607,55 lei.1.005,03 leiPrețul curent este: 1.005,03 lei. TVA inclus -
TPLINK AX1800 WIFI6 Access Point EAP625-OUTDOOR HD, Interfata: 1 x
1.785,71 leiPrețul inițial a fost: 1.785,71 lei.1.116,80 leiPrețul curent este: 1.116,80 lei. TVA inclus -
TP-Link Omada Beam Bridge 5 UR KIT (AC867) 5GHz 2-Stream
1.904,19 leiPrețul inițial a fost: 1.904,19 lei.1.028,56 leiPrețul curent este: 1.028,56 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.