
Range Extender TP-LINK RE300, AC1200, OneMesh™, Dual-Band, Smart Roaming
19 aprilie 2026
TP-Link Access Point wireless N300 cu montare în doza de
19 aprilie 2026Access Point TP-Link EAP225-Outdoor, AC1200, Dual-Band, Gigabite
714,28 lei Prețul inițial a fost: 714,28 lei.386,55 leiPrețul curent este: 386,55 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: EAP225-OUTDOOR
Categorie: Access point & Range Ext.
| Caracteristici | |
| Pentru exterior |
Da
|
| Port Retea |
1x RJ-45
|
| Viteza de transfer |
10/100/1000 Mbps
|
| Standarde IEEE 802.11 |
802.11 a/b/g/n/ac
|
| Standarde IEEE 802.3 |
802.3 af
|
| Rata transfer |
867 Mbps max.
|
| Frecventa |
2.4, 5 GHz
|
| Dual Band |
Da
|
| Antena |
Intern
|
| Tip antena |
MIMO
|
| Putere antena |
2x 3 dbi
2x 4 dbi |
| Caracteristici Tehnice | |
| Dimensiuni |
215 x 46 x 27 mm
|
| Compatibil Mesh | Da |
|---|---|
| Antena | Externa |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| Reset button | Yes |
| VLAN support | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Security algorithms | 802.1x RADIUS |
| MAC address filtering | Yes |
| Access Control List (ACL) | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| Output voltage | 24 V |
| Antennas quantity | 2 |
| Antenna type | External |
| Power over Ethernet (PoE) type supported | Passive PoE |
| BeamForming | Yes |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WI-FI |
| Numar porturi | 1-3 |
| Antenna direction type | Omni-directional |
| Syslog | Yes |
| 6 GHz | No |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME) | Yes |
| Rate limiting | Yes |
| Band steering | Yes |
| Airtime Fairness (ATF) | Yes |
| Number of SSID supported | 16 |
| Compatible operating systems | Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10, Windows11, Linux |
| Antenna features | Detachable antenna |
| Service Set Identifier (SSID) features | Multiple SSIDs |
| Antenna gain level (max) | 4 dBi |
| Virtual LAN features | VLAN mapping |
| Maximum data transfer rate | 1200 Mbit/s |
| Transmitting power (CE) | 27 dBm |
| Transmitting power (FCC) | 22 dBm |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| AC adapter included | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Height | 27 mm |
| Product colour | White |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Sustainability compliance | Yes |
| Package height | 100 mm |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Package width | 140 mm |
| Depth | 46 mm |
| Package depth | 270 mm |
| Width | 215 mm |
| Placement | Pole, Wall |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 70 °C |
| Package weight | 640 g |
| Power consumption (typical) | 105 W |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Access Point TP-Link EAP225-Outdoor, AC1200, Dual-Band, Gigabite” Anulează răspunsul
Produse similare
-
"AX3000 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT:1× Gigabit
833,61 leiPrețul inițial a fost: 833,61 lei.515,96 leiPrețul curent este: 515,96 lei. TVA inclus -
AX1800 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT:1× Gigabit
773,10 leiPrețul inițial a fost: 773,10 lei.476,46 leiPrețul curent este: 476,46 lei. TVA inclus -
"Omada AX6000 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point
1.571,42 leiPrețul inițial a fost: 1.571,42 lei.973,10 leiPrețul curent este: 973,10 lei. TVA inclus -
BE5000 Wall-Plate Dual-Band Wi-Fi 7 Access Point PORT: Uplink:
1.330,24 leiPrețul inițial a fost: 1.330,24 lei.836,97 leiPrețul curent este: 836,97 lei. TVA inclus







Recenzii
Nu există recenzii până acum.