
D-Link Access point Outdoor DAP-X3060, AX3000 wi-fi 6, POE, Dual-band,
19 aprilie 2026
Wireless Range Extender D-Link DAP-1325, N300, 802.11n/g/b Wireless LAN, 10/100
19 aprilie 2026D-Link Access point DAP-X3060, AX3000 wi-fi 6, POE, Dual-band, MU-MIMO,
1.405,03 lei Prețul inițial a fost: 1.405,03 lei.715,12 leiPrețul curent este: 715,12 lei. TVA inclus
Doar 2 rămase în stoc
D-Link Access point DAP-X3060, AX3000 wi-fi 6, POE, Dual-band, MU-MIMO, 2.5 Gigabit Uplink, Wireless standard: 802.11ax Wi-Fi 6, Dual-band, Wireless speed: 574 Mbps 2.4 GHz, 2402 Mbps 5 GHz, Antenna gain: 3 dBi for 2.4 GHz, 3 dBi for 5 GHz, interface: 1 x 2.5 Gigabit Ethernet LAN.
| WiFi-Frequency | 2.4/5-GHz |
|---|---|
| WiFi-Standard | ax |
| AP-Type | Standalone |
| Compatibil Mesh | Nu |
| Antena | Interna |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| Antenna type | Internal |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 6 – AX |
| Numar porturi | 1-3 |
| Antennas quantity | 4 |
| 6 GHz | No |
| Antenna gain level (max) | 3 dBi |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Yes |
| Maximum data transfer rate | 3000 Mbit/s |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3at |
| Fast roaming | Yes |
| Viteza Transport | N/A |
| Security algorithms | SNMP, SNMPv2, SNMPv3, WEP, WPA, WPA2, WPA3 |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Width | 190 mm |
| Product colour | White |
| Depth | 190 mm |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 65 °C |
| Power consumption (max) | 16.7 W |
| Weight | 612.4 g |
| Placement | Ceiling, Desk, Wall |
| Height | 42.8 mm |
| Producator | D-LINK |
| Garantie | 24 |
Produse similare
-
TP-Link BE6500 Dual-Band Wi-Fi 7 Range Extender, 1× 2.5 Gbps
1.309,24 leiPrețul inițial a fost: 1.309,24 lei.847,05 leiPrețul curent este: 847,05 lei. TVA inclus -
Mercusys AC1200 Wi-Fi Bluetooth PCIe Adapter
121,00 leiPrețul inițial a fost: 121,00 lei.77,30 leiPrețul curent este: 77,30 lei. TVA inclus -
Wireless Access Point TP-Link EAP650-Outdoor, AX3000 Wireless Dual Band Indoor/Outdoor
1.428,56 leiPrețul inițial a fost: 1.428,56 lei.861,34 leiPrețul curent este: 861,34 lei. TVA inclus -
"AC1350 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi Access Point PORT: 1× Gigabit
595,79 leiPrețul inițial a fost: 595,79 lei.376,46 leiPrețul curent este: 376,46 lei. TVA inclus




Recenzii
Nu există recenzii până acum.