
D-Link CPE DWP-1010 5G/LTE OUTDOOR, viteza 5G wireless pana la
19 aprilie 2026
D-Link Access point DAP-X3060, AX3000 wi-fi 6, POE, Dual-band, MU-MIMO,
19 aprilie 2026D-Link Access point Outdoor DAP-X3060, AX3000 wi-fi 6, POE, Dual-band,
2.823,52 lei Prețul inițial a fost: 2.823,52 lei.1.387,39 leiPrețul curent este: 1.387,39 lei. TVA inclus
Doar 2 rămase în stoc
SKU: DAP-X3060OU
Categorie: Access point & Range Ext.
D-Link Access point Outdoor DAP-X3060, AX3000 wi-fi 6, POE, Dual-band, MU-MIMO, 2.5 Gigabit Uplink, Wireless standard: 802.11ax Wi-Fi 6, Dual- band, Wireless speed: 574 Mbps 2.4 GHz, 2402 Mbps 5 GHz, Antenna gain: 5 dBi for 2.4 GHz, 7.9 dBi for 5 GHz, interface: 1 x 2.5 Gigabit Ethernet LAN.
| WiFi-Frequency | 2.4/5-GHz |
|---|---|
| WiFi-Standard | ax |
| AP-Type | Standalone |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| Antenna type | Internal |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 6 – AX |
| Numar porturi | 1-3 |
| Compatibil Mesh | N/A |
| Antena | N/A |
| Antennas quantity | 4 |
| 6 GHz | No |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Yes |
| Maximum data transfer rate | 3000 Mbit/s |
| Fast roaming | Yes |
| Viteza Transport | N/A |
| Security algorithms | 64-bit WEP, 128-bit WEP, SSID, WEP, WPA, WPA2, WPA3 |
| Antenna gain level (max) | 7.9 dBi |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Storage temperature (T-T) | -30 – 65 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Height | 240 mm |
| Depth | 50 mm |
| Placement | Wall |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Weight | 11.6 kg |
| Power consumption (max) | 16.7 W |
| Width | 277 mm |
| Producator | D-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „D-Link Access point Outdoor DAP-X3060, AX3000 wi-fi 6, POE, Dual-band,” Anulează răspunsul
Produse similare
-
TP-Link EAP211-BRIDGE KIT Access Point 5Ghz 867 Mbps Indoor/Outdoor, Interfață:
1.241,17 leiPrețul inițial a fost: 1.241,17 lei.674,78 leiPrețul curent este: 674,78 lei. TVA inclus -
AX3000 Indoor/Outdoor Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT: 1× Gigabit
1.607,55 leiPrețul inițial a fost: 1.607,55 lei.1.005,03 leiPrețul curent este: 1.005,03 lei. TVA inclus -
TP-Link Omada Beam Bridge 5 UR KIT (AC867) 5GHz 2-Stream
1.904,19 leiPrețul inițial a fost: 1.904,19 lei.1.028,56 leiPrețul curent este: 1.028,56 lei. TVA inclus -
TP-Link BE6500 Dual-Band Wi-Fi 7 Range Extender, 1× 2.5 Gbps
1.309,24 leiPrețul inițial a fost: 1.309,24 lei.847,05 leiPrețul curent este: 847,05 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.