
"5 GHz AC867 23 dBi Outdoor CPE Port: 1 ×
19 aprilie 2026
"5 GHz 300 Mbps 23 dBi Outdoor CPE Port: 1
19 aprilie 2026Range Extender TP-LINK RE190, AC750, OneMesh™, Dual-Band, Smart Roaming
169,74 lei Prețul inițial a fost: 169,74 lei.109,24 leiPrețul curent este: 109,24 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: RE190
Categorie: Access point & Range Ext.
| Caracteristici | |
| Standarde IEEE 802.11 |
802.11 a/b/g/n/ac
|
| Rata transfer |
433 Mbps max.
|
| Frecventa |
2.4, 5 GHz
|
| Dual Band |
Da
|
| Antena |
Intern
|
| Caracteristici Tehnice | |
| Dimensiuni |
110 x 65.8 x 38.8 mm
|
| Frequency band | DualBand |
|---|---|
| Wi-FI | Yes |
| Wireless-Speed | 750Mbps |
| USB Port | No |
| Compatibil Mesh | Da |
| Antena | Interna |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac compatibility | Yes |
| Wi-Fi data rate (max) | 433 Mbit/s |
| Reset button | Yes |
| Antenna type | Internal |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Antennas quantity | 3 |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WI-FI |
| Numar porturi | N/A |
| WPS push button | Yes |
| Browser supported | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 |
| Data transfer rate | 433 Mbit/s |
| Transmitting power (CE) | 20dBm(2.4GHz), 23dBm(5.15GHz~5.35GHz); 30dBm(5.47GHz~5.725GHz) |
| Networking standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3ac |
| Security algorithms | WEP, WMM, WPA, WPA2-PSK |
| Viteza Transport | N/A |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Product colour | White |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Height | 38.8 mm |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| LED indicators | Yes |
| Package type | Box |
| Compliance certificates | CE, RoHS |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package weight | 190 g |
| Width | 110 mm |
| Package height | 89 mm |
| Package width | 156.5 mm |
| Package depth | 101.5 mm |
| Depth | 65.8 mm |
| Power consumption (max) | 7 W |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Range Extender TP-LINK RE190, AC750, OneMesh™, Dual-Band, Smart Roaming” Anulează răspunsul
Produse similare
-
TP-Link Omada EAP603-Outdoor. 2.4 GHz, 5 GHz, Maximum data transfer
1.013,44 leiPrețul inițial a fost: 1.013,44 lei.651,25 leiPrețul curent este: 651,25 lei. TVA inclus -
BE3600 Dual-Band Wi-Fi 7 Range Extender, input 100-240V~50/60Hz 0.3A, Wi-Fi
694,95 leiPrețul inițial a fost: 694,95 lei.431,92 leiPrețul curent este: 431,92 lei. TVA inclus -
"Omada BE9300 Ceiling Mount Tri-Band Wi-Fi 7 Access Point
1.712,60 leiPrețul inițial a fost: 1.712,60 lei.1.084,87 leiPrețul curent este: 1.084,87 lei. TVA inclus -
"AC1350 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi Access Point PORT: 1× Gigabit
595,79 leiPrețul inițial a fost: 595,79 lei.376,46 leiPrețul curent este: 376,46 lei. TVA inclus





Recenzii
Nu există recenzii până acum.