
"5 GHz 300 Mbps 23 dBi Outdoor CPE Port: 1
19 aprilie 2026
Access Point TP-Link EAP225-Outdoor, AC1200, Dual-Band, Gigabite
19 aprilie 2026Range Extender TP-LINK RE300, AC1200, OneMesh™, Dual-Band, Smart Roaming
263,86 lei Prețul inițial a fost: 263,86 lei.159,66 leiPrețul curent este: 159,66 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: RE300
Categorie: Access point & Range Ext.
| Caracteristici | |
| Standarde IEEE 802.11 |
802.11 a/b/g/n/ac
|
| Rata transfer |
867 Mbps max.
|
| Frecventa |
2.4, 5 GHz
|
| Dual Band |
Da
|
| Antena |
Intern
|
| Caracteristici Wireless | |
| Securitate wireless |
64/128-bit WEP
WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Caracteristici Tehnice | |
| Dimensiuni |
124 x 69 x 52 mm
|
| Frequency band | DualBand |
|---|---|
| Wi-FI | Yes |
| Wireless-Speed | 1200Mbps |
| WR-LAN-Ports | 0 |
| USB Port | No |
| Compatibil Mesh | Da |
| Antena | Interna |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac compatibility | Yes |
| Reset button | Yes |
| Access Control List (ACL) | Yes |
| Antenna type | Internal |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Antennas quantity | 2 |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 5 – AC |
| Numar porturi | N/A |
| WPS push button | Yes |
| Wi-Fi data rate (max) | 867 Mbit/s |
| Security algorithms | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Data transfer rate | 867 Mbit/s |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 98SE, Windows NT, Windows XP |
| Transmitting power (CE) | 17 dBm |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 124 mm |
| Quick start guide | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Product colour | White |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| LED indicators | Yes |
| Package type | Box |
| Depth | 6.9 mm |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package weight | 290 g |
| Compliance certificates | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Height | 52 mm |
| Package height | 89 mm |
| Package width | 156.5 mm |
| Package depth | 101.5 mm |
| Power consumption (max) | 7.3 W |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Range Extender TP-LINK RE300, AC1200, OneMesh™, Dual-Band, Smart Roaming” Anulează răspunsul
Produse similare
-
TP-LINK ACCESS POINT EAP215-BRIDGE KIT 5 GH 867 Mbps Long-Range
1.446,21 leiPrețul inițial a fost: 1.446,21 lei.804,19 leiPrețul curent este: 804,19 lei. TVA inclus -
TPLINK AX1800 WIFI6 Access Point EAP625-OUTDOOR HD, Interfata: 1 x
1.785,71 leiPrețul inițial a fost: 1.785,71 lei.1.116,80 leiPrețul curent este: 1.116,80 lei. TVA inclus -
TP-Link Omada EAP603-Outdoor. 2.4 GHz, 5 GHz, Maximum data transfer
1.013,44 leiPrețul inițial a fost: 1.013,44 lei.651,25 leiPrețul curent este: 651,25 lei. TVA inclus -
"AC1350 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi Access Point PORT: 1× Gigabit
595,79 leiPrețul inițial a fost: 595,79 lei.376,46 leiPrețul curent este: 376,46 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.