
TPLINK AX1800 WIFI6 Access Point EAP625-OUTDOOR HD, Interfata: 1 x
19 aprilie 2026
TP-Link EAP211-BRIDGE KIT Access Point 5Ghz 867 Mbps Indoor/Outdoor, Interfață:
19 aprilie 2026TP-LINK ACCESS POINT EAP215-BRIDGE KIT 5 GH 867 Mbps Long-Range
1.446,21 lei Prețul inițial a fost: 1.446,21 lei.804,19 leiPrețul curent este: 804,19 lei. TVA inclus
În stoc
TP-LINK ACCESS POINT EAP215-BRIDGE KIT 5 GH 867 Mbps Long-Range Indoor/Outdoor, Interfata: 3x Gigabit Ethernet Ports, Alimentare: 12V DC / 24V Passive PoE, alimentatr inclus, dimensiuni: 224 × 79 × 60 mm, 2 x 2 antene interne, Weatherproof: IP65, Kit montare stalp inclus, Acoperire: 5000m, Standarde wireless: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be, Rata semnal: 5 GHz: Up to 867 Mbps.
| AP-Type | Managed |
|---|---|
| WiFi-Standard | a/b/g |
| WiFi-Frequency | 5-GHz |
| Compatibil Mesh | Nu |
| Antena | Interna |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| Reset button | Yes |
| Polarization | Dual polarization |
| VLAN support | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Web-based management | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| Access Control List (ACL) | Yes |
| Antenna type | Internal |
| 2.4 GHz | No |
| Power over Ethernet (PoE) type supported | Passive PoE |
| BeamForming | Yes |
| Tehnologie WI-FI | WI-FI |
| Band | Single – Band |
| Numar porturi | 1-3 |
| Maximum data transfer rate | 867 Mbit/s |
| Antenna features | Integrated antenna |
| Syslog | Yes |
| 6 GHz | No |
| Rate limiting | Yes |
| DC voltage range | 12 V |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Yes |
| Security algorithms | SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11be, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Antenna direction type | Directional |
| Antenna gain level (max) | 11 dBi |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Quick start guide | Yes |
| Height | 60 mm |
| Width | 224 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Product colour | White |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| LED indicators | Yes |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 3 |
| Operating temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Depth | 7.9 mm |
| Placement | Pole |
| Weight | 330.9 g |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Produse similare
-
AX1800 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT:1× Gigabit
773,10 leiPrețul inițial a fost: 773,10 lei.476,46 leiPrețul curent este: 476,46 lei. TVA inclus -
Pole/Wall Mount Kit for Outdoor Access Point Dimensions: 330.5×172.5×49.5 mm
205,03 leiPrețul inițial a fost: 205,03 lei.127,72 leiPrețul curent este: 127,72 lei. TVA inclus -
TP-Link EAP211-BRIDGE KIT Access Point 5Ghz 867 Mbps Indoor/Outdoor, Interfață:
1.241,17 leiPrețul inițial a fost: 1.241,17 lei.674,78 leiPrețul curent este: 674,78 lei. TVA inclus -
TP-Link EAP725-Outdoor Wi-Fi 7 Acces point, interfata 1 x 10M/100M/1000M/2.5Gbps
1.815,12 leiPrețul inițial a fost: 1.815,12 lei.1.028,56 leiPrețul curent este: 1.028,56 lei. TVA inclus









Recenzii
Nu există recenzii până acum.