
TP-Link Omada EAP100-Bridge KIT 2.4GHz 300Mbps Indoor/Outdoor Wireless Bridge with
19 aprilie 2026
TP-Link EAP725-Outdoor Wi-Fi 7 Acces point, interfata 1 x 10M/100M/1000M/2.5Gbps
19 aprilie 2026TP-Link BE6500 Dual-Band Wi-Fi 7 Range Extender, 1× 2.5 Gbps
1.309,24 lei Prețul inițial a fost: 1.309,24 lei.847,05 leiPrețul curent este: 847,05 lei. TVA inclus
Doar 1 rămase în stoc
SKU: RE405BE
Categorie: Access point & Range Ext.
TP-Link BE6500 Dual-Band Wi-Fi 7 Range Extender, 1× 2.5 Gbps Ethernet Port, 100-240V~50/60Hz 0.3A, 4 External Antennas, putere maxima 15W
| Frequency band | DualBand |
|---|---|
| Wi-FI | Yes |
| Wireless-Speed | 1750Mbps |
| WR-LAN-Ports | 1 |
| USB Port | No |
| WiFi-Standard | b/g/n |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet LAN data rates | 2500 Mbit/s |
| Reset button | Yes |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Antenna type | External |
| Numar porturi | 1-3 |
| WPS push button | Yes |
| Antennas quantity | 4 |
| PoE | Nu |
| WLAN data transfer rate (first band) | 688 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band) | 5764 Mbit/s |
| Ethernet LAN interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Band | Dual – band |
| Compatibil Mesh | N/A |
| Antena | Externa |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Certification | FCC, RoHS |
| Height | 161 mm |
| Depth | 39 mm |
| Tehnologie WI-FI | Wi-Fi 7 |
| Viteza Transport | 2.5 Gigabit |
| Security algorithms | WPA, WPA-PSK2, WPA2, WPA3 |
| Width | 80.6 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „TP-Link BE6500 Dual-Band Wi-Fi 7 Range Extender, 1× 2.5 Gbps” Anulează răspunsul
Produse similare
-
BE5000 Wall-Plate Dual-Band Wi-Fi 7 Access Point PORT: Uplink:
1.330,24 leiPrețul inițial a fost: 1.330,24 lei.836,97 leiPrețul curent este: 836,97 lei. TVA inclus -
Wireless Access Point TP-Link EAP650-Outdoor, AX3000 Wireless Dual Band Indoor/Outdoor
1.428,56 leiPrețul inițial a fost: 1.428,56 lei.861,34 leiPrețul curent este: 861,34 lei. TVA inclus -
TP-link AX3000 Wi-Fi Mesh Range Extender, RE705X, 1 Port Ethernet
584,03 leiPrețul inițial a fost: 584,03 lei.362,18 leiPrețul curent este: 362,18 lei. TVA inclus -
"AX3000 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT:1× Gigabit
892,43 leiPrețul inițial a fost: 892,43 lei.556,29 leiPrețul curent este: 556,29 lei. TVA inclus





Recenzii
Nu există recenzii până acum.