
TP-LINK ACCESS POINT EAP215-BRIDGE KIT 5 GH 867 Mbps Long-Range
19 aprilie 2026
"AX5400 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT: 1×2.5
19 aprilie 2026TP-Link EAP211-BRIDGE KIT Access Point 5Ghz 867 Mbps Indoor/Outdoor, Interfață:
1.241,17 lei Prețul inițial a fost: 1.241,17 lei.674,78 leiPrețul curent este: 674,78 lei. TVA inclus
În stoc
TP-Link EAP211-BRIDGE KIT Access Point 5Ghz 867 Mbps Indoor/Outdoor, Interfață: 3x Gigabit Ethernet PortsAlimentare: 12V DC / 24V Passive PoE (Passive PoE adapter included.), Dimensiuni: 224 × 79 × 60 mm, 2 x antene interne, Whaterproof: IP65, Kit montare stalp inclus, Standarde wireless: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac, Frecventa: 5Ghz.
| Wi-FI | Yes |
|---|---|
| Compatibil Mesh | Nu |
| Antena | Interna |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Antenna type | 2×2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Reset button | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Antenna design | Internal |
| WLAN data transfer rate (max) | 867 Mbit/s |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 5 – AC |
| Band | Single – Band |
| Numar porturi | 1-3 |
| Mounting-Type | Pole |
| Power over Ethernet (PoE) voltage | 24 V |
| Maximum data transfer rate | 867 Mbit/s |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| DC input voltage | 12 V |
| Maximum transfer distance | 1000 m |
| Antenna gain level (max) | 7 dBi |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Height | 60 mm |
| Width | 224 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Product colour | White |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| LED indicators | Power |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 3 |
| Operating temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Power source type | DC, PoE |
| Frequency band | 5 GHz |
| Depth | 7.9 mm |
| Product type | Network bridge |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Produse similare
-
TP-Link Omada EAP603-Outdoor. 2.4 GHz, 5 GHz, Maximum data transfer
1.013,44 leiPrețul inițial a fost: 1.013,44 lei.651,25 leiPrețul curent este: 651,25 lei. TVA inclus -
Pole/Wall Mount Kit for Outdoor Access Point Dimensions: 330.5×172.5×49.5 mm
205,03 leiPrețul inițial a fost: 205,03 lei.127,72 leiPrețul curent este: 127,72 lei. TVA inclus -
Mercusys AC1200 Wi-Fi Bluetooth PCIe Adapter
121,00 leiPrețul inițial a fost: 121,00 lei.77,30 leiPrețul curent este: 77,30 lei. TVA inclus -
TP-LINK ACCESS POINT EAP215-BRIDGE KIT 5 GH 867 Mbps Long-Range
1.446,21 leiPrețul inițial a fost: 1.446,21 lei.804,19 leiPrețul curent este: 804,19 lei. TVA inclus









Recenzii
Nu există recenzii până acum.