
Dahua EV Charger D-Volt PRO 22kW, 3P, 3x32A max, 5M
20 aprilie 2026
"Omada BE9300 Ceiling Mount Tri-Band Wi-Fi 7 Access Point
21 aprilie 2026TP-LINK EAP623-OUTDOOR HD AX1800 WI-FI 6 Access Point, Interfata: 1
1.607,55 lei Prețul inițial a fost: 1.607,55 lei.999,99 leiPrețul curent este: 999,99 lei. TVA inclus
În stoc
TP-LINK EAP623-OUTDOOR HD AX1800 WI-FI 6 Access Point, Interfata: 1 x 10/100/1000Mbps, Dimensiuni: 280.4 × 106.5 × 56.8 mm, 2 antene interne, montare tavan/perete, Standarde wireless: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Dual-Band- 5 GHz: Up to 1201 Mbps, 2.4 GHz: Up to 574 Mbps.
| Compatibil Mesh | Da |
|---|---|
| Antena | Interna |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| Reset button | Yes |
| VLAN support | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Web-based management | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| Access Control List (ACL) | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| Antenna type | Internal |
| Antennas quantity | 2 |
| Power over Ethernet (PoE) type supported | Passive PoE |
| BeamForming | Yes |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 6 – AX |
| Numar porturi | 1-3 |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Antenna features | Integrated antenna |
| Antenna direction type | Omni-directional |
| Syslog | Yes |
| 6 GHz | No |
| Automatic channel selection | Yes |
| Automatic channel scanning | Yes |
| Rate limiting | Yes |
| Band steering | Yes |
| Airtime Fairness (ATF) | Yes |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Yes |
| Maximum data transfer rate | 1800 Mbit/s |
| Number of users | 1020 user(s) |
| Transmitting power (CE) | < 20 dBm (2.4 GHz, EIRP), < 30 dBm (5 GHz, EIRP); |
| Security algorithms | SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| LED indicators | Yes |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 70 °C |
| Placement | Pole |
| Width | 280.4 mm |
| Depth | 106.5 mm |
| Height | 56.8 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Produse similare
-
AX1800 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT:1× Gigabit
773,10 leiPrețul inițial a fost: 773,10 lei.476,46 leiPrețul curent este: 476,46 lei. TVA inclus -
BE3600 Dual-Band Wi-Fi 7 Range Extender, input 100-240V~50/60Hz 0.3A, Wi-Fi
694,95 leiPrețul inițial a fost: 694,95 lei.431,92 leiPrețul curent este: 431,92 lei. TVA inclus -
TP-Link EAP211-BRIDGE KIT Access Point 5Ghz 867 Mbps Indoor/Outdoor, Interfață:
1.241,17 leiPrețul inițial a fost: 1.241,17 lei.674,78 leiPrețul curent este: 674,78 lei. TVA inclus -
TP-Link BE6500 Dual-Band Wi-Fi 7 Range Extender, 1× 2.5 Gbps
1.309,24 leiPrețul inițial a fost: 1.309,24 lei.847,05 leiPrețul curent este: 847,05 lei. TVA inclus








Recenzii
Nu există recenzii până acum.