
Solplanet hybrid inverter ASW010kH-T3 asymmetric AFCI10kW, 3P, 3 MPPT, w/Dongle
8 aprilie 2026
TP-Link Omada EAP100-Bridge KIT 2.4GHz 300Mbps Indoor/Outdoor Wireless Bridge with
19 aprilie 2026TP-Link Omada Beam Bridge 5 UR KIT (AC867) 5GHz 2-Stream
1.904,19 lei Prețul inițial a fost: 1.904,19 lei.1.028,56 leiPrețul curent este: 1.028,56 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: BEAM BRIDGE 5 UR KIT
Categorie: Access point & Range Ext.
TP-Link Omada Beam Bridge 5 UR KIT (AC867) 5GHz 2-Stream IP65 Outdoor Wi-Fi 5 Wireless Bridge with 1GbE x1 (PoE+ 15.8W), interface 1 x 10M/100M/1000Mbps Gigabit Ethernet Port (RJ45); PoE In
| Wi-FI | Yes |
|---|---|
| AP-Type | Managed |
| WiFi-Standard | a/b/g |
| WiFi-Frequency | 5-GHz |
| Compatibil Mesh | Nu |
| Antena | Externa |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Reset button | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Antenna design | External |
| Tehnologie WI-FI | WI-FI |
| Band | Single – Band |
| Numar porturi | 1-3 |
| Mounting-Type | Pole |
| Wi-Fi band | Single-band (5 GHz) |
| Security algorithms | SNMP, SSH |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Maximum transfer distance | 15000 m |
| PoE | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| LED indicators | Yes |
| Package type | Box |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Weight | 1.1 kg |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Depth | 280 mm |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Power source type | PoE |
| Height | 207 mm |
| Width | 366 mm |
| Product type | Network bridge |
| Network Time Protocol (NTP) client | Yes |
| Power consumption (max) | 15.8 W |
| Operating temperature (T-T) | -40 – 158 °F |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „TP-Link Omada Beam Bridge 5 UR KIT (AC867) 5GHz 2-Stream” Anulează răspunsul
Produse similare
-
"AX3000 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT:1× Gigabit
892,43 leiPrețul inițial a fost: 892,43 lei.556,29 leiPrețul curent este: 556,29 lei. TVA inclus -
BE5000 Wall-Plate Dual-Band Wi-Fi 7 Access Point PORT: Uplink:
1.330,24 leiPrețul inițial a fost: 1.330,24 lei.836,97 leiPrețul curent este: 836,97 lei. TVA inclus -
TP-Link BE6500 Dual-Band Wi-Fi 7 Range Extender, 1× 2.5 Gbps
1.309,24 leiPrețul inițial a fost: 1.309,24 lei.847,05 leiPrețul curent este: 847,05 lei. TVA inclus -
AX1800 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT:1× Gigabit
773,10 leiPrețul inițial a fost: 773,10 lei.476,46 leiPrețul curent este: 476,46 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.