
TP-Link Omada Beam Bridge 5 UR KIT (AC867) 5GHz 2-Stream
19 aprilie 2026
TP-Link BE6500 Dual-Band Wi-Fi 7 Range Extender, 1× 2.5 Gbps
19 aprilie 2026TP-Link Omada EAP100-Bridge KIT 2.4GHz 300Mbps Indoor/Outdoor Wireless Bridge with
595,79 lei Prețul inițial a fost: 595,79 lei.310,08 leiPrețul curent este: 310,08 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: EAP100-BRIDGE KIT
Categorie: Access point & Range Ext.
TP-Link Omada EAP100-Bridge KIT 2.4GHz 300Mbps Indoor/Outdoor Wireless Bridge with 1GbE x3 (PoE+ 4.8W), interface 3x 10/100 Mbps Ethernet Ports
| Wi-FI | Yes |
|---|---|
| AP-Type | Managed |
| WiFi-Standard | a/b/g |
| WiFi-Frequency | 5-GHz |
| Antena | Interna |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Antenna type | 2×2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Reset button | Yes |
| Web-based management | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| Antenna design | Internal |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 5 – AC |
| Band | Single – Band |
| Numar porturi | 1-3 |
| Compatibil Mesh | N/A |
| Ethernet LAN interface type | Fast Ethernet |
| Maximum data transfer rate | 300 Mbit/s |
| Antenna gain level (max) | 8 dBi |
| DC input voltage | 12 V |
| Viteza Transport | Fast Ethernet |
| PoE | Yes |
| Maximum transfer distance | 500 m |
| Mounting-Type | Wall/Pole |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Product colour | White |
| Depth | 60 mm |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Width | 79 mm |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 3 |
| Product type | Network bridge |
| Height | 224 mm |
| Power consumption (max) | 4.8 W |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Operating temperature (T-T) | -40 – 158 °F |
| Networking standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3af |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „TP-Link Omada EAP100-Bridge KIT 2.4GHz 300Mbps Indoor/Outdoor Wireless Bridge with” Anulează răspunsul
Produse similare
-
BE5000 Wall-Plate Dual-Band Wi-Fi 7 Access Point PORT: Uplink:
1.330,24 leiPrețul inițial a fost: 1.330,24 lei.836,97 leiPrețul curent este: 836,97 lei. TVA inclus -
"AX5400 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT: 1×2.5
1.189,07 leiPrețul inițial a fost: 1.189,07 lei.726,04 leiPrețul curent este: 726,04 lei. TVA inclus -
TP-Link Omada EAP603-Outdoor. 2.4 GHz, 5 GHz, Maximum data transfer
1.013,44 leiPrețul inițial a fost: 1.013,44 lei.651,25 leiPrețul curent este: 651,25 lei. TVA inclus -
TP-LINK ACCESS POINT EAP215-BRIDGE KIT 5 GH 867 Mbps Long-Range
1.446,21 leiPrețul inițial a fost: 1.446,21 lei.804,19 leiPrețul curent este: 804,19 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.