
"AC1350 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi Access Point PORT: 1× Gigabit
19 aprilie 2026
AX1800 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT:1× Gigabit
19 aprilie 2026Wireless Access Point TP-Link EAP650-Outdoor, AX3000 Wireless Dual Band Indoor/Outdoor
1.428,56 lei Prețul inițial a fost: 1.428,56 lei.861,34 leiPrețul curent este: 861,34 lei. TVA inclus
În stoc
Wireless Access Point TP-Link EAP650-Outdoor, AX3000 Wireless Dual Band Indoor/Outdoor Access Point, 802.3at PoE, STANDARDE WIRELESS: IEEE 802.11ax/ac/n/g/b/a, interfata: 1× Port Ethernet (RJ-45) Gigabit (Suportă PoE 802.3at și Passive PoE), weather proof: IP67, Dimensiuni: 280.4×106.5×56.8 mm.
| Compatibil Mesh | Nu |
|---|---|
| Antena | Interna |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| Reset button | Yes |
| VLAN support | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| Antenna type | Internal |
| BeamForming | Yes |
| Band | Dual – band |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 6 – AX |
| Numar porturi | 1-3 |
| Antenna direction type | Omni-directional |
| 6 GHz | No |
| Automatic channel selection | Yes |
| Automatic channel scanning | Yes |
| Rate limiting | Yes |
| Band steering | Yes |
| Airtime Fairness (ATF) | Yes |
| Maximum data transfer rate | 3000 Mbit/s |
| Number of users | 250 user(s) |
| Fit AP mode features | Mesh networking |
| Security algorithms | WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3, WPA3-Enterprise |
| Service Set Identifier (SSID) features | Multiple SSIDs, SSID broadcast on/off |
| Viteza Transport | N/A |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| LED indicators | Yes |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Placement | Pole, Wall |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 70 °C |
| Width | 280.4 mm |
| Depth | 106.5 mm |
| Height | 56.8 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Produse similare
-
Pole/Wall Mount Kit for Outdoor Access Point Dimensions: 330.5×172.5×49.5 mm
205,03 leiPrețul inițial a fost: 205,03 lei.127,72 leiPrețul curent este: 127,72 lei. TVA inclus -
BE5000 Wall-Plate Dual-Band Wi-Fi 7 Access Point PORT: Uplink:
1.330,24 leiPrețul inițial a fost: 1.330,24 lei.836,97 leiPrețul curent este: 836,97 lei. TVA inclus -
AX1800 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT:1× Gigabit
773,10 leiPrețul inițial a fost: 773,10 lei.476,46 leiPrețul curent este: 476,46 lei. TVA inclus -
TP-link AX3000 Wi-Fi Mesh Range Extender, RE705X, 1 Port Ethernet
584,03 leiPrețul inițial a fost: 584,03 lei.362,18 leiPrețul curent este: 362,18 lei. TVA inclus





Recenzii
Nu există recenzii până acum.