
D-Link Access point DAP-X3060, AX3000 wi-fi 6, POE, Dual-band, MU-MIMO,
19 aprilie 2026
Wireless Range Extender D-Link, DAP-1620, AC1200 (300/867Mbps), 2 anteneexterne pliabile,
19 aprilie 2026Wireless Range Extender D-Link DAP-1325, N300, 802.11n/g/b Wireless LAN, 10/100
205,03 lei Prețul inițial a fost: 205,03 lei.111,76 leiPrețul curent este: 111,76 lei. TVA inclus
În stoc
Wireless Range Extender D-Link DAP-1325, N300, 802.11n/g/b Wireless LAN, 10/100 Fast Ethernet port, Reset button, WPS button, Wi-Fi speeds of up to 300 Mbps, Two external antennas, D-Link One-Touch Extender Setup
| Wi-FI | Yes |
|---|---|
| Compatibil Mesh | Nu |
| Antena | Externa |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Products per pallet (air) | 600 pc(s) |
| Pallet gross width | 110 cm |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Reset button | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100 Mbit/s |
| Antennas quantity | 2 |
| Antenna type | External |
| Band | Single – Band |
| Numar porturi | 1-3 |
| WPS push button | Yes |
| Shipping (inner) case height | 35.7 cm |
| Shipping (inner) case width | 22.7 cm |
| Shipping (inner) case length | 50.1 cm |
| Pallet height (air) | 120.6 cm |
| Master (outer) cases per pallet | 50 pc(s) |
| Products per pallet (sea) | 1000 pc(s) |
| Pallet height (sea) | 192 cm |
| Data transfer rate | 300 Mbit/s |
| Shipping (inner) case net weight | 5.72 kg |
| Pallet gross weight (air) | 205.2 kg |
| Pallet gross weight (sea) | 334 kg |
| Shipping (inner) case gross weight | 6.44 kg |
| Wi-Fi data rate (max) | 300 Mbit/s |
| Tehnologie WI-FI | N/A |
| Viteza Transport | Fast Ethernet |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 65 °C |
| LED indicators | Yes |
| Product colour | Grey, White |
| Weight | 97 g |
| Package height | 94 mm |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| AC input voltage | 110 – 240 V |
| Package depth | 161 mm |
| Package width | 104 mm |
| Width | 97.9 mm |
| Products per shipping (inner) case | 20 pc(s) |
| Depth | 50.7 mm |
| Height | 48.7 mm |
| Wi-Fi standards | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Package weight | 28.6 g |
| Networking standards | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Security algorithms | WPA, WPA2, WPS-PBC |
| Certification | FCC, IC, CE, RCM, IDA, CB, LVD, UL, WPS |
| Producator | D-LINK |
| Garantie | 24 |
Produse similare
-
AX3000 Indoor/Outdoor Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT: 1× Gigabit
1.607,55 leiPrețul inițial a fost: 1.607,55 lei.1.005,03 leiPrețul curent este: 1.005,03 lei. TVA inclus -
BE5000 Wall-Plate Dual-Band Wi-Fi 7 Access Point PORT: Uplink:
1.330,24 leiPrețul inițial a fost: 1.330,24 lei.836,97 leiPrețul curent este: 836,97 lei. TVA inclus -
TP-Link EAP725-Outdoor Wi-Fi 7 Acces point, interfata 1 x 10M/100M/1000M/2.5Gbps
1.815,12 leiPrețul inițial a fost: 1.815,12 lei.1.028,56 leiPrețul curent este: 1.028,56 lei. TVA inclus -
TP-Link EAP211-BRIDGE KIT Access Point 5Ghz 867 Mbps Indoor/Outdoor, Interfață:
1.241,17 leiPrețul inițial a fost: 1.241,17 lei.674,78 leiPrețul curent este: 674,78 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.