
Range Extender TP-LINK TL-WA860RE, N300, 300Mbps
21 aprilie 2026
TP-LINK TAPO T310, Senzor smart de temperature si umiditate (necesită
21 aprilie 2026Wireless Range Extender TP-link TL-WA854RE, N300, 300Mbps
115,12 lei Prețul inițial a fost: 115,12 lei.70,58 leiPrețul curent este: 70,58 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TL-WA854RE
Categorie: Access point & Range Ext.
| Caracteristici | |
| Standarde IEEE 802.11 |
802.11 b/g/n
|
| Rata transfer |
300 Mbps max.
|
| Frecventa |
2.4 GHz
|
| Antena |
Intern
|
| Caracteristici Wireless | |
| Securitate wireless |
64/128/152-bit WEP
WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Moduri wireless |
Range Extender
|
| Functii wireless |
WMM (Wi-Fi Multimedia)
Filtrarea adreselor MAC Wireless Statistici Wireless Functie pentru conectare domeniu |
| Altele |
Putere transmisie < 20 dBm (EIRP)
|
| Caracteristici Tehnice | |
| Dimensiuni |
110.0 x 65.8 x 75.2 mm
|
| Altele |
Consum 3W
Buton RE (Range Extender) |
| Frequency band | SingleBand |
|---|---|
| Wi-FI | Yes |
| Wireless-Speed | 300Mbps |
| WR-LAN-Ports | 0 |
| USB Port | No |
| Compatibil Mesh | Nu |
| Antena | Interna |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Cabling technology | 10/100Base-T(X) |
| Ethernet LAN data rates | 10,100 Mbit/s |
| Antenna type | Internal |
| Antennas quantity | 2 |
| Wi-Fi band | Single-band (2.4 GHz) |
| Band | Single – Band |
| Numar porturi | 1-3 |
| WPS push button | Yes |
| Security algorithms | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Data transfer rate | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi data rate (max) | 300 Mbit/s |
| Transmitting power (CE) | 15 dBm |
| Tehnologie WI-FI | N/A |
| Viteza Transport | N/A |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Certification | CE, RoHS |
| Product colour | White |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| LED indicators | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Package weight | 180 g |
| Power consumption (typical) | 33 W |
| Package height | 89 mm |
| Package width | 156.5 mm |
| Package depth | 101.5 mm |
| Height | 110 mm |
| Width | 65.8 mm |
| Depth | 75.2 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Wireless Range Extender TP-link TL-WA854RE, N300, 300Mbps” Anulează răspunsul
Produse similare
-
TP-Link EAP211-BRIDGE KIT Access Point 5Ghz 867 Mbps Indoor/Outdoor, Interfață:
1.241,17 leiPrețul inițial a fost: 1.241,17 lei.674,78 leiPrețul curent este: 674,78 lei. TVA inclus -
BE3600 Dual-Band Wi-Fi 7 Range Extender, input 100-240V~50/60Hz 0.3A, Wi-Fi
694,95 leiPrețul inițial a fost: 694,95 lei.431,92 leiPrețul curent este: 431,92 lei. TVA inclus -
TP-link AX3000 Wi-Fi Mesh Range Extender, RE705X, 1 Port Ethernet
584,03 leiPrețul inițial a fost: 584,03 lei.362,18 leiPrețul curent este: 362,18 lei. TVA inclus -
"Omada BE9300 Ceiling Mount Tri-Band Wi-Fi 7 Access Point
1.712,60 leiPrețul inițial a fost: 1.712,60 lei.1.084,87 leiPrețul curent este: 1.084,87 lei. TVA inclus







Recenzii
Nu există recenzii până acum.