
Cardreader USB-A Trust Dalyx Fast, carduri compatibilie micro-SD, SD, gri
19 aprilie 2026
Adaptor Trust Calyx USB-A-USB-C, material ABS, gri
19 aprilie 2026Adaptor Trust Calyx USB-C-USB-A, lungime cablu 9 cm, negru
66,38 lei Prețul inițial a fost: 66,38 lei.47,89 leiPrețul curent este: 47,89 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TR-20967
Categorie: Huburi USB
Adaptor Trust Calyx USB-C-USB-A, lungime cablu 9 cm, negru
| Interfata | USB-C |
|---|---|
| Porturi | 2 |
| Alimentare separata | Nu |
| Port HDMI | Nu |
| Port RJ-45 | Nu |
| Card reader | Nu |
| Culoare | Negru |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Female |
| Connector 2 | USB A |
| Connector 1 | USB C |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Package height | 169 mm |
| Package depth | 20 mm |
| Harmonized System (HS) code | 8471800000 |
| Package width | 59 mm |
| Weight | 16 g |
| Cable length | 0.09 m |
| Package weight | 32 g |
| Tip port USB | USB-C |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Adaptor Trust Calyx USB-C-USB-A, lungime cablu 9 cm, negru” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Hub USB TP-Link UH720, 7 porturi USB 3.0, negru
285,71 leiPrețul inițial a fost: 285,71 lei.180,66 leiPrețul curent este: 180,66 lei. TVA inclus -
Hub Lindy cu 4 porturi USB 3.2 Gen,
205,87 leiPrețul inițial a fost: 205,87 lei.124,36 leiPrețul curent este: 124,36 lei. TVA inclus -
Dock Laptop Lindy USB 3.2 Type C, 5k DP, PD
1.173,94 leiPrețul inițial a fost: 1.173,94 lei.857,97 leiPrețul curent este: 857,97 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.