
Adaptor Trust Calyx USB-A-USB-C, material ABS, gri
19 aprilie 2026
Adaptor Trust Dalyx 7-in-1, 2 porturi interfata USB-A 3.2 gen
19 aprilie 2026Adaptor Trust Dalyx 6-1, 4 porturi USB, material rABS (ABS
242,01 lei Prețul inițial a fost: 242,01 lei.187,39 leiPrețul curent este: 187,39 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TR-24968
Categorie: Huburi USB
Adaptor Trust Dalyx 6-1, 4 porturi USB, material rABS (ABS Copolymer) 98%, HDMI V 2.0 (3840*2160@60Hz, 1080P@120HZ, Giga Lan (1Gbps, gri
| Windows operating systems supported | Yes |
|---|---|
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery revision | 2.0 |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Interfata | USB-C |
| Tip port USB | USB 2.0 |
| Porturi | peste 5 |
| Alimentare separata | Nu |
| Port HDMI | Da |
| Port RJ-45 | Da |
| Card reader | Nu |
| Culoare | Argintiu |
| Hub interfaces | USB 2.0 |
| Host interface | USB Type-C |
| Ports quantity | 6 |
| Data transfer rate | 1000 Mbit/s |
| Maximum resolution (HDMI) | 3840 x 2160 pixels |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Silver |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Height | 14 mm |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Width | 100 mm |
| LED indicators | Yes |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Depth | 41 mm |
| USB 2.0 Type-C ports quantity | 2 |
| Cable length | 0.2 m |
| Weight | 5.6 g |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Adaptor Trust Dalyx 6-1, 4 porturi USB, material rABS (ABS” Anulează răspunsul
Produse similare
-
USB Type-C 7-Port Hub SPEC: 1 × USB-C Connector,1 ×
251,25 leiPrețul inițial a fost: 251,25 lei.156,29 leiPrețul curent este: 156,29 lei. TVA inclus -
Hub USB Lindy LY-43228, 7 Port, USB 3.1, negru
395,79 leiPrețul inițial a fost: 395,79 lei.278,14 leiPrețul curent este: 278,14 lei. TVA inclus -
Hub Lindy USB3.2 Gigabit Ethernet, interfata USB C la RJ45
307,55 leiPrețul inițial a fost: 307,55 lei.175,62 leiPrețul curent este: 175,62 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.