
Adaptor Trust Dalyx 6-1, 4 porturi USB, material rABS (ABS
19 aprilie 2026
Hub Trust Halyx, 5 porturi USB-C 3.2 gen 1: 1
19 aprilie 2026Adaptor Trust Dalyx 7-in-1, 2 porturi interfata USB-A 3.2 gen
299,99 lei Prețul inițial a fost: 299,99 lei.234,45 leiPrețul curent este: 234,45 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TR-25661
Categorie: Huburi USB
Adaptor Trust Dalyx 7-in-1, 2 porturi interfata USB-A 3.2 gen 1, 1 port USB-C, 2 porturi HDMI, 1 display port, 1 charging port USB-C 100W, led indicator oprit/pornit, lungime cablu 16cm, gri
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
|---|---|
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| HDMI ports quantity | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Culoare | Gri |
| Host interface | USB Type-C |
| Ports quantity | 7 |
| Hub interfaces | HDMI, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Interfata | USB-A |
| Porturi | peste 5 |
| Tip port USB | USB 3.2 |
| Alimentare separata | Nu |
| Port HDMI | Da |
| Port RJ-45 | Nu |
| Card reader | Nu |
| Product colour | Aluminium |
| Height | 15 mm |
| LED indicators | Yes |
| Width | 40 mm |
| Depth | 160 mm |
| Weight | 87 g |
| Cable length | 0.16 m |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Adaptor Trust Dalyx 7-in-1, 2 porturi interfata USB-A 3.2 gen” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Lindy Hub USB 3.1 Type-C, 3x USB-A, 1x RJ45
220,16 leiPrețul inițial a fost: 220,16 lei.147,05 leiPrețul curent este: 147,05 lei. TVA inclus -
Hub Lindy USB3.2 Gigabit Ethernet, interfata USB C la RJ45
307,55 leiPrețul inițial a fost: 307,55 lei.175,62 leiPrețul curent este: 175,62 lei. TVA inclus -
Hub Lindy 7x porturi USB 3.0,dintre care 3x porturi USB
578,14 leiPrețul inițial a fost: 578,14 lei.368,90 leiPrețul curent este: 368,90 lei. TVA inclus -
Hub USB TP-Link UH720, 7 porturi USB 3.0, negru
285,71 leiPrețul inițial a fost: 285,71 lei.180,66 leiPrețul curent este: 180,66 lei. TVA inclus








Recenzii
Nu există recenzii până acum.