
Primo Smartcard Reader Trust, interfata USB-C 2.0, lungime cablu 100cm,
19 aprilie 2026
Hub Trust Halyx Cardreader, 3 porturi USB 3.2, gri
19 aprilie 2026Adaptor Trust Dalyx 8 in 1, USB 3.2 gen 1,
212,60 lei Prețul inițial a fost: 212,60 lei.164,70 leiPrețul curent este: 164,70 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TR-25672
Categorie: Huburi USB
Adaptor Trust Dalyx 8 in 1, USB 3.2 gen 1, 2.0, lungime cablu 15cm, port Ethernet, gri
| Card reader integrated | Yes |
|---|---|
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Interfata | USB-C |
| Porturi | peste 5 |
| Alimentare separata | Nu |
| Port HDMI | Da |
| Port RJ-45 | Da |
| Card reader | Da |
| Culoare | Gri |
| Ports quantity | 8 |
| Host interface | USB Type-C |
| Hub interfaces | HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Card reader slot | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | Grey |
| Height | 15 mm |
| Width | 40 mm |
| Depth | 120 mm |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash), SD |
| Cable length | 0.15 m |
| Weight | 68 g |
| Tip port USB | USB-C |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Adaptor Trust Dalyx 8 in 1, USB 3.2 gen 1,” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Docking station Targus , interfata USB 3.2 G2, compatibilitate porturi
2.010,92 leiPrețul inițial a fost: 2.010,92 lei.1.210,08 leiPrețul curent este: 1.210,08 lei. TVA inclus -
Lindy DST-Mx Duo Mini Docking Station USB Type-C, Dual display
585,71 leiPrețul inițial a fost: 585,71 lei.419,32 leiPrețul curent este: 419,32 lei. TVA inclus -
Hub Lindy USB3.2 Gigabit Ethernet, interfata USB C la RJ45
307,55 leiPrețul inițial a fost: 307,55 lei.175,62 leiPrețul curent este: 175,62 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.