
Cardreader USB-C Trust Dalyx Fast, carduri compatibile micro-SD, SD, gri
19 aprilie 2026
Adaptor Trust Calyx USB-C-USB-A, lungime cablu 9 cm, negru
19 aprilie 2026Cardreader USB-A Trust Dalyx Fast, carduri compatibilie micro-SD, SD, gri
140,33 lei Prețul inițial a fost: 140,33 lei.108,39 leiPrețul curent este: 108,39 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TR-24135
Categorie: Huburi USB
Cardreader USB-A Trust Dalyx Fast, carduri compatibilie micro-SD, SD, gri
| Internal | No |
|---|---|
| Interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Interfata | USB-A |
| Tip port USB | USB 3.2 |
| Porturi | 1 |
| Alimentare separata | Nu |
| Port HDMI | Nu |
| Port RJ-45 | Nu |
| Card reader | Da |
| Culoare | Argintiu |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Aluminium |
| Depth | 14 mm |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash), SD, SDHC, SDXC |
| Width | 34 mm |
| Weight | 22 g |
| Height | 44 mm |
| Data transfer rate | 140 Mbit/s |
| Cable length | 0.08 m |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Cardreader USB-A Trust Dalyx Fast, carduri compatibilie micro-SD, SD, gri” Anulează răspunsul
Produse similare
-
USB Type-C 5-Port Hub SPEC: 1 × USB-C Connector,1 ×
226,88 leiPrețul inițial a fost: 226,88 lei.137,81 leiPrețul curent este: 137,81 lei. TVA inclus -
Hub Lindy USB3.2 Gigabit Ethernet, interfata USB C la RJ45
308,39 leiPrețul inițial a fost: 308,39 lei.175,62 leiPrețul curent este: 175,62 lei. TVA inclus -
Statie de incarcare USB Lindy, 10 porturi, putere maxima 120W,
941,17 leiPrețul inițial a fost: 941,17 lei.679,82 leiPrețul curent este: 679,82 lei. TVA inclus -
Docking station Targus , interfata USB 3.2 G2, compatibilitate porturi
2.016,80 leiPrețul inițial a fost: 2.016,80 lei.1.210,08 leiPrețul curent este: 1.210,08 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.