
Hub Trust Halyx Cardreader, 3 porturi USB 3.2, gri
19 aprilie 2026
Cardreader USB-A Trust Dalyx Fast, carduri compatibilie micro-SD, SD, gri
19 aprilie 2026Cardreader USB-C Trust Dalyx Fast, carduri compatibile micro-SD, SD, gri
139,49 lei Prețul inițial a fost: 139,49 lei.108,39 leiPrețul curent este: 108,39 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TR-24136
Categorie: Huburi USB
Cardreader USB-C Trust Dalyx Fast, carduri compatibile micro-SD, SD, gri
| Internal | No |
|---|---|
| Interfata | USB-C |
| Tip port USB | USB 3.2 |
| Porturi | 2 |
| Alimentare separata | Nu |
| Port HDMI | Nu |
| Port RJ-45 | Nu |
| Card reader | Da |
| Culoare | Argintiu |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Aluminium |
| Depth | 14 mm |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash), SD, SDHC, SDXC |
| Width | 34 mm |
| Height | 44 mm |
| Weight | 20 g |
| Data transfer rate | 140 Mbit/s |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Cable length | 0.08 m |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Cardreader USB-C Trust Dalyx Fast, carduri compatibile micro-SD, SD, gri” Anulează răspunsul
Produse similare
-
USB Type-C 7-Port Hub SPEC: 1 × USB-C Connector,1 ×
251,25 leiPrețul inițial a fost: 251,25 lei.156,29 leiPrețul curent este: 156,29 lei. TVA inclus -
Hub USB Lindy LY-43324, 4 Port, USB 3.0, negru
131,92 leiPrețul inițial a fost: 131,92 lei.89,07 leiPrețul curent este: 89,07 lei. TVA inclus -
Hub Lindy cu 4 porturi USB 3.2 Gen,
205,03 leiPrețul inițial a fost: 205,03 lei.124,36 leiPrețul curent este: 124,36 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.