
Lindy Adaptor USB 3.0 RJ45 10/100/1000Mbps
19 aprilie 2026
Hub USB Lindy LY-43324, 4 Port, USB 3.0, negru
19 aprilie 2026Dock Laptop Lindy USB 3.2 Type C, 5k DP, PD
1.170,58 lei Prețul inițial a fost: 1.170,58 lei.857,97 leiPrețul curent este: 857,97 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: LY-43349
Categorie: Huburi USB
Dock Laptop Lindy USB 3.2 Type C, 5k DP, PD 3.0 100W, Gigabit, SD, MicroSD, Audio
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
|---|---|
| Connectivity technology | Wired |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Wake-on-LAN ready | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Data transfer rate | 5 Gbit/s |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| HDCP | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| HDCP version | 2.2 |
| USB Power Delivery up to | 100 W |
| Maximum digital resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Interfata | USB-C |
| Tip port USB | USB 3.1 |
| Porturi | peste 5 |
| Alimentare separata | Nu |
| Port HDMI | Da |
| Port RJ-45 | Da |
| Card reader | Da |
| Culoare | Argintiu |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Output voltage | 20 V |
| Output current | 5 A |
| Power connector | USB Type-C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Silver |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Cables included | USB Type-C |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Power source type | DC |
| Manual | Yes |
| Housing material | Aluminium |
| Package depth | 120 mm |
| Package width | 200 mm |
| Width | 180 mm |
| Compliance certificates | CE, REACH, RoHS |
| Headphone outputs | 0 |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash), SD |
| Package height | 70 mm |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 80 °C |
| Power consumption (max) | 24 W |
| Depth | 7.7 mm |
| Package weight | 780 g |
| Height | 18 mm |
| Weight | 439 g |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Dock Laptop Lindy USB 3.2 Type C, 5k DP, PD” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Lindy Hub USB 3.1 Type-C, 3x USB-A, 1x RJ45
220,16 leiPrețul inițial a fost: 220,16 lei.147,05 leiPrețul curent este: 147,05 lei. TVA inclus -
Hub Lindy 7x porturi USB 3.0,dintre care 3x porturi USB
578,14 leiPrețul inițial a fost: 578,14 lei.368,90 leiPrețul curent este: 368,90 lei. TVA inclus -
HUB extern SPACER, porturi USB: USB 3.0 x 4, conectare
34,45 leiPrețul inițial a fost: 34,45 lei.27,72 leiPrețul curent este: 27,72 lei. TVA inclus -
Hub USB Lindy LY-43324, 4 Port, USB 3.0, negru
131,92 leiPrețul inițial a fost: 131,92 lei.89,07 leiPrețul curent este: 89,07 lei. TVA inclus








Recenzii
Nu există recenzii până acum.