
Hub USB Lindy LY-43228, 7 Port, USB 3.1, negru
19 aprilie 2026
Hub extern SPACER, porturi USB:USB 3.0 X 1, USB 2.0
19 aprilie 2026Docking station Targus , interfata USB 3.2 G2, compatibilitate porturi
2.010,92 lei Prețul inițial a fost: 2.010,92 lei.1.210,08 leiPrețul curent este: 1.210,08 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: DOCK182EUZ
Categorie: Huburi USB
Docking station Targus , interfata USB 3.2 G2, compatibilitate porturi USB-A and USB-C, DP Alt. Mode, TB3, ethernet, putere maxim 100W, negru
| Connectivity technology | Wired |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.0 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Interfata | USB-C |
| Tip port USB | USB 3.2 |
| Porturi | peste 5 |
| Alimentare separata | Nu |
| Port HDMI | Da |
| Port RJ-45 | Da |
| Card reader | Nu |
| Culoare | Negru |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Weight | 350 g |
| Height | 32 mm |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Depth | 83 mm |
| Width | 179 mm |
| Producator | TARGUS |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Docking station Targus , interfata USB 3.2 G2, compatibilitate porturi” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Statie de incarcare USB Lindy, 10 porturi, putere maxima 120W,
938,65 leiPrețul inițial a fost: 938,65 lei.679,82 leiPrețul curent este: 679,82 lei. TVA inclus -
USB Type-C 5-Port Hub SPEC: 1 × USB-C Connector,1 ×
226,88 leiPrețul inițial a fost: 226,88 lei.137,81 leiPrețul curent este: 137,81 lei. TVA inclus -
Hub USB DLINK DUB-M810, 8 porturi 3.0, gri
431,92 leiPrețul inițial a fost: 431,92 lei.239,49 leiPrețul curent este: 239,49 lei. TVA inclus -
Hub Lindy USB3.2 Gigabit Ethernet, interfata USB C la RJ45
307,55 leiPrețul inițial a fost: 307,55 lei.175,62 leiPrețul curent este: 175,62 lei. TVA inclus









Recenzii
Nu există recenzii până acum.