
Hub USBC 3.0 Tellur, porturi 1 x HDMI, 3 x
19 aprilie 2026
Aplica LED inteligenta pentru baie Ledvance SMART+ Wifi Orbis Wave
19 aprilie 2026Hub Lenovo USB-C 7 în 1; conectivitate: Port USB-C; Porturi
394,95 lei Prețul inițial a fost: 394,95 lei.216,80 leiPrețul curent este: 216,80 lei. TVA inclus
În stoc
Hub Lenovo USB-C 7 în 1; conectivitate: Port USB-C; Porturi de extindere: 2 x USB 3.0; 1 x USB 2.0; 1 x HDMI 1.4; 1 x Cititor de car duri TF; 1 x Cititor de carduri SD; 1 x Port de incarcare USB-C, by pass pentru încarcarea notebook-ului; dimensiune: 20.1x9x2.5cm; OS: Windows 10; greutate: 92g; culoare: gri (Iron Grey)
| Connectivity technology | Wired |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Plug and Play | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Interfata | USB-C |
| Tip port USB | USB 3.2 |
| Porturi | 5 |
| Alimentare separata | Nu |
| Port HDMI | Da |
| Port RJ-45 | Nu |
| Card reader | Da |
| Culoare | Gri |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Power supply type | USB |
| Maximum operating temperature | 40 °C |
| Hub interfaces | HDMI, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Grey |
| Width | 247 mm |
| Weight | 122 g |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash), SD |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 95% |
| Height | 13 mm |
| Package height | 25 mm |
| Operating temperature (T-T) | -5 – 40 °C |
| Power consumption (max) | 15 W |
| Package depth | 90 mm |
| Certification | CB, FCC, ICES, CE, RCM, VCCI, BSMI, Ukraine, EAC, KC |
| Package width | 201 mm |
| Package weight | 122 g |
| Depth | 496 mm |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 12 |
Produse similare
-
Statie incarcare Lindy 4 porturi USB C si A, putere
323,52 leiPrețul inițial a fost: 323,52 lei.215,96 leiPrețul curent este: 215,96 lei. TVA inclus -
Hub USB Lindy LY-43324, 4 Port, USB 3.0, negru
132,76 leiPrețul inițial a fost: 132,76 lei.89,07 leiPrețul curent este: 89,07 lei. TVA inclus -
Hub Lindy 7x porturi USB 3.0,dintre care 3x porturi USB
579,82 leiPrețul inițial a fost: 579,82 lei.368,90 leiPrețul curent este: 368,90 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.