
Statie de incarcare USB Lindy, 10 porturi, putere maxima 120W,
19 aprilie 2026
Hub Lindy 4 porturi, interfata USB 3.2 Gen2, latime de
19 aprilie 2026Hub Lindy 4 Porturi, interfata USB 3.2 / 3.1 Gen
329,40 lei Prețul inițial a fost: 329,40 lei.225,20 leiPrețul curent este: 225,20 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: LY-43388
Categorie: Huburi USB
Hub Lindy 4 Porturi, interfata USB 3.2 / 3.1 Gen 1 / USB 3.0, latime de banda suportata 5Gbs, gri
| Data transfer rate | 5000 Mbit/s |
|---|---|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Input voltage | 5 V |
| Interfata | USB-A |
| Tip port USB | USB 3.2 |
| Porturi | 4 |
| Alimentare separata | Da |
| Port HDMI | Nu |
| Port RJ-45 | Nu |
| Card reader | Nu |
| Culoare | Gri |
| Ports quantity | 4 |
| Minimum operating temperature | 0 °C |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Hub interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Maximum operating temperature | 45 °C |
| Input current | 0.9 A |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Black, Grey |
| DC-in jack | Yes |
| Height | 14 mm |
| Sustainability compliance | Yes |
| Package height | 40 mm |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 70 °C |
| Housing material | Aluminium, Plastic |
| Package width | 236 mm |
| Package type | Polybag |
| Package weight | 300 g |
| Package depth | 255 mm |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC), REACH, RoHS, UKCA |
| Cable length | 5 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 40% |
| Width | 52.5 mm |
| Weight | 281 g |
| Depth | 52.5 mm |
| Operating temperature (T-T) | 32 – 113 °F |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Hub Lindy 4 Porturi, interfata USB 3.2 / 3.1 Gen” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Hub Lindy 4 porturi, interfata USB 3.2 Gen2, latime de
410,08 leiPrețul inițial a fost: 410,08 lei.278,98 leiPrețul curent este: 278,98 lei. TVA inclus -
Hub Lindy USB3.2 Gigabit Ethernet, interfata USB C la RJ45
307,55 leiPrețul inițial a fost: 307,55 lei.175,62 leiPrețul curent este: 175,62 lei. TVA inclus -
Docking station Targus , interfata USB 3.2 G2, compatibilitate porturi
2.010,92 leiPrețul inițial a fost: 2.010,92 lei.1.210,08 leiPrețul curent este: 1.210,08 lei. TVA inclus









Recenzii
Nu există recenzii până acum.