
Hub Lindy cu 4 porturi USB 3.2 Gen,
19 aprilie 2026
Lindy DST-Mx Duo Mini Docking Station USB Type-C, Dual display
19 aprilie 2026Hub Lindy 7x porturi USB 3.0,dintre care 3x porturi USB
578,14 lei Prețul inițial a fost: 578,14 lei.368,90 leiPrețul curent este: 368,90 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: LY-43371
Categorie: Huburi USB
Hub Lindy 7x porturi USB 3.0,dintre care 3x porturi USB QuickCharge,
| Data transfer rate | 5000 Mbit/s |
|---|---|
| Fast charging | Yes |
| Power supply type | AC |
| USB charging port | Yes |
| Input current | 4.5 A |
| Input voltage | 12 V |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 7 |
| Interfata | USB-A |
| Tip port USB | USB 3.0 |
| Porturi | peste 5 |
| Alimentare separata | Da |
| Port HDMI | Nu |
| Port RJ-45 | Nu |
| Card reader | Nu |
| Culoare | Negru |
| Hub interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Ports quantity | 8 |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B |
| Fast charging technology | Quick Charge 3.0 |
| Included power plug types | AU, EU, UK, US |
| Chipset | RTS5411, IP6505T |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| AC adapter included | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Width | 140 mm |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Manual | Yes |
| Cable length | 1 m |
| Package weight | 600 g |
| Package height | 52 mm |
| Package width | 205 mm |
| Package type | Carton |
| Package depth | 132 mm |
| Height | 255 mm |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Aluminium |
| Weight | 114 g |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-B |
| Operating temperature (T-T) | 23 – 133 °F |
| Depth | 466 mm |
| Certification | CE, FCC, RoHS & REACH, CP65 |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Hub Lindy 7x porturi USB 3.0,dintre care 3x porturi USB” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Dock Laptop Lindy USB 3.2 Type C, 5k DP, PD
1.170,58 leiPrețul inițial a fost: 1.170,58 lei.857,97 leiPrețul curent este: 857,97 lei. TVA inclus -
Hub Lindy 4 Porturi, interfata USB 3.2 / 3.1 Gen
329,40 leiPrețul inițial a fost: 329,40 lei.225,20 leiPrețul curent este: 225,20 lei. TVA inclus -
HUB extern SPACER, porturi USB: USB 3.0 x 4, conectare
33,61 leiPrețul inițial a fost: 33,61 lei.32,76 leiPrețul curent este: 32,76 lei. TVA inclus -
Hub USB TP-Link UH720, 7 porturi USB 3.0, negru
285,71 leiPrețul inițial a fost: 285,71 lei.180,66 leiPrețul curent este: 180,66 lei. TVA inclus








Recenzii
Nu există recenzii până acum.