
Statie incarcare Lindy 4 porturi USB C si A, putere
19 aprilie 2026
Hub Lindy 7x porturi USB 3.0,dintre care 3x porturi USB
19 aprilie 2026Hub Lindy cu 4 porturi USB 3.2 Gen,
205,87 lei Prețul inițial a fost: 205,87 lei.124,36 leiPrețul curent este: 124,36 lei. TVA inclus
Doar 2 rămase în stoc
SKU: LY-43383
Categorie: Huburi USB
Hub Lindy cu 4 porturi USB 3.2 Gen,
| Data transfer rate | 5000 Mbit/s |
|---|---|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| Interfata | USB-C |
| Tip port USB | USB 3.2 |
| Porturi | 4 |
| Alimentare separata | Nu |
| Port HDMI | Nu |
| Port RJ-45 | Nu |
| Card reader | Nu |
| Culoare | Gri |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Hub interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Ports quantity | 4 |
| Cable type | Round cable |
| Power supply type | USB |
| Minimum operating temperature | 0 °C |
| Maximum operating temperature | 50 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Grey |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 85% |
| Width | 100 mm |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 50 °C |
| Sustainability compliance | Yes |
| Manual | Yes |
| Storage temperature (T-T) | 0 – 60 °C |
| Weight | 42 g |
| Package weight | 60 g |
| Height | 9 mm |
| Package type | Polybag |
| Package width | 174 mm |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Aluminium, Polycarbonate (PC) |
| Cable length | 0.3 m |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC), REACH, RoHS |
| Depth | 30 mm |
| Package depth | 194 mm |
| Package height | 15 mm |
| Certification | CE, FCC, RoHS & REACH, CP65 |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Hub Lindy cu 4 porturi USB 3.2 Gen,” Anulează răspunsul
Produse similare
-
USB Type-C 3-Port Hub SPEC: 1 × USB-C Connector,1 ×
175,62 leiPrețul inițial a fost: 175,62 lei.110,92 leiPrețul curent este: 110,92 lei. TVA inclus -
USB Type-C 5-Port Hub SPEC: 1 × USB-C Connector,1 ×
226,88 leiPrețul inițial a fost: 226,88 lei.137,81 leiPrețul curent este: 137,81 lei. TVA inclus -
Lindy DST-Mx Duo Mini Docking Station USB Type-C, Dual display
587,39 leiPrețul inițial a fost: 587,39 lei.419,32 leiPrețul curent este: 419,32 lei. TVA inclus -
Docking station Targus , interfata USB 3.2 G2, compatibilitate porturi
2.016,80 leiPrețul inițial a fost: 2.016,80 lei.1.210,08 leiPrețul curent este: 1.210,08 lei. TVA inclus








Recenzii
Nu există recenzii până acum.