
Hub Lindy USB3.2 Gigabit Ethernet, interfata USB C la RJ45
19 aprilie 2026
Statie de incarcare USB Lindy, 10 porturi, putere maxima 120W,
19 aprilie 2026Hub Lindy USB 3.2 4 Port, latime de banda suportata:
226,88 lei Prețul inițial a fost: 226,88 lei.130,24 leiPrețul curent este: 130,24 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: LY-43414
Categorie: Huburi USB
Hub Lindy USB 3.2 4 Port, latime de banda suportata: 10 Gbps, chipset Chipset: AW3410 + GL3590, lungime cablu 150mm, gri
| Interfata | USB-C |
|---|---|
| Tip port USB | USB 3.2 |
| Porturi | 4 |
| Alimentare separata | Nu |
| Port HDMI | Nu |
| Port RJ-45 | Nu |
| Card reader | Nu |
| Culoare | Gri |
| Ports quantity | 4 |
| Cable type | Round cable |
| Power supply type | USB |
| Host interface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Data transfer rate | 10000 Mbit/s |
| Maximum operating temperature | 40 °C |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 4 |
| Minimum operating temperature | -25 °C |
| Hub interfaces | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Depth | 264 mm |
| Product colour | Grey |
| Weight | 30 g |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Manual | Yes |
| Height | 10.9 mm |
| Storage temperature (T-T) | -25 – 85 °C |
| Width | 95 mm |
| Housing material | Aluminium, Plastic |
| Package depth | 20 mm |
| Package type | Polybag |
| Cable length | 0.15 m |
| Package width | 174 mm |
| Package height | 194 mm |
| Package weight | 50 g |
| Operating temperature (T-T) | 77 – 104 °F |
| Operating relative humidity (H-H) | 60 – 95% |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC), REACH, RoHS |
| Certification | CE, UKCA, FCC, RoHS & REACH, CP65 |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Hub Lindy USB 3.2 4 Port, latime de banda suportata:” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Dock Laptop Lindy USB 3.2 Type C, 5k DP, PD
1.170,58 leiPrețul inițial a fost: 1.170,58 lei.857,97 leiPrețul curent este: 857,97 lei. TVA inclus -
Mini Hub Lindy 4 Port USB 2.0
44,53 leiPrețul inițial a fost: 44,53 lei.34,45 leiPrețul curent este: 34,45 lei. TVA inclus -
Hub USB TP-Link UH720, 7 porturi USB 3.0, negru
285,71 leiPrețul inițial a fost: 285,71 lei.180,66 leiPrețul curent este: 180,66 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.