
Adaptor Trust Dalyx 7-in-1, 2 porturi interfata USB-A 3.2 gen
19 aprilie 2026
Hub Trust Halyx , 7 porturi USB 3.2 Gen 1,
19 aprilie 2026Hub Trust Halyx, 5 porturi USB-C 3.2 gen 1: 1
183,18 lei Prețul inițial a fost: 183,18 lei.141,17 leiPrețul curent este: 141,17 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TR-25136
Categorie: Huburi USB
Hub Trust Halyx, 5 porturi USB-C 3.2 gen 1: 1 USB-C 100W PD port / 4 USB-C data ports, USB PD 3.0, gri
| Windows operating systems supported | Yes |
|---|---|
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB Power Delivery up to | 100 W |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Interfata | USB-C |
| Tip port USB | USB 3.2 |
| Porturi | 5 |
| Alimentare separata | Nu |
| Port HDMI | Nu |
| Port RJ-45 | Nu |
| Card reader | Nu |
| Culoare | Gri |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ports quantity | 5 |
| Hub interfaces | USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 5 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Silver |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Cable length | 0.1 m |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Height | 32 mm |
| Width | 127 mm |
| Depth | 16 mm |
| Weight | 81 g |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Hub Trust Halyx, 5 porturi USB-C 3.2 gen 1: 1” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Lindy Hub USB 3.1 Type-C, 3x USB-A, 1x RJ45
220,16 leiPrețul inițial a fost: 220,16 lei.147,05 leiPrețul curent este: 147,05 lei. TVA inclus -
Lindy DST-Mx Duo Mini Docking Station USB Type-C, Dual display
585,71 leiPrețul inițial a fost: 585,71 lei.419,32 leiPrețul curent este: 419,32 lei. TVA inclus -
Hub USB TP-Link UH720, 7 porturi USB 3.0, negru
285,71 leiPrețul inițial a fost: 285,71 lei.180,66 leiPrețul curent este: 180,66 lei. TVA inclus -
Hub Lindy 4 porturi, interfata USB 3.2 Gen2, latime de
410,08 leiPrețul inițial a fost: 410,08 lei.278,98 leiPrețul curent este: 278,98 lei. TVA inclus










Recenzii
Nu există recenzii până acum.