
Hub Trust Halyx, 5 porturi USB-C 3.2 gen 1: 1
19 aprilie 2026
HUB USB Trust Halyx, USB-A la 4 x USB-A 3.2
19 aprilie 2026Hub Trust Halyx , 7 porturi USB 3.2 Gen 1,
153,77 lei Prețul inițial a fost: 153,77 lei.117,64 leiPrețul curent este: 117,64 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TR-24967
Categorie: Huburi USB
Hub Trust Halyx , 7 porturi USB 3.2 Gen 1, material aluminiu, input USB- C, output USB-A 7, gri
| Windows operating systems supported | Yes |
|---|---|
| Data transfer rate | 5000 Mbit/s |
| USB 2.0 Type-C ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 7 |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Interfata | USB-A |
| Tip port USB | USB 3.2 |
| Porturi | peste 5 |
| Alimentare separata | Nu |
| Port HDMI | Nu |
| Port RJ-45 | Nu |
| Card reader | Nu |
| Culoare | Gri |
| Ports quantity | 8 |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Hub interfaces | USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Silver |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Width | 156 mm |
| Weight | 108 g |
| Height | 16 mm |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Aluminium |
| Cable length | 0.8 m |
| Depth | 33 mm |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Hub Trust Halyx , 7 porturi USB 3.2 Gen 1,” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Hub USB TP-Link UH720, 7 porturi USB 3.0, negru
285,71 leiPrețul inițial a fost: 285,71 lei.180,66 leiPrețul curent este: 180,66 lei. TVA inclus -
USB Type-C 7-Port Hub SPEC: 1 × USB-C Connector,1 ×
251,25 leiPrețul inițial a fost: 251,25 lei.156,29 leiPrețul curent este: 156,29 lei. TVA inclus -
Lindy DST-Mx Duo Mini Docking Station USB Type-C, Dual display
585,71 leiPrețul inițial a fost: 585,71 lei.419,32 leiPrețul curent este: 419,32 lei. TVA inclus -
HUB extern SPACER, porturi USB: USB 3.0 x 4, conectare
34,45 leiPrețul inițial a fost: 34,45 lei.27,72 leiPrețul curent este: 27,72 lei. TVA inclus












Recenzii
Nu există recenzii până acum.