
Adaptor Trust Dalyx 8 in 1, USB 3.2 gen 1,
19 aprilie 2026
Cardreader USB-C Trust Dalyx Fast, carduri compatibile micro-SD, SD, gri
19 aprilie 2026Hub Trust Halyx Cardreader, 3 porturi USB 3.2, gri
124,36 lei Prețul inițial a fost: 124,36 lei.94,11 leiPrețul curent este: 94,11 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TR-24191
Categorie: Huburi USB
Hub Trust Halyx Cardreader, 3 porturi USB 3.2, gri
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
|---|---|
| Card reader integrated | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Interfata | USB-C |
| Tip port USB | USB 3.2 |
| Porturi | 5 |
| Alimentare separata | Nu |
| Port HDMI | Nu |
| Port RJ-45 | Nu |
| Card reader | Da |
| Culoare | Gri |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Hub interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Ports quantity | 5 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Aluminium |
| Package type | Hanging box |
| Housing material | Aluminium |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash), SD, SDHC, SDXC |
| Weight | 46 g |
| Cable length | 0.15 m |
| Height | 114 mm |
| Width | 29 mm |
| Depth | 10 mm |
| Data transfer rate | 104 Mbit/s |
| Compatible products | PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series X |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Hub Trust Halyx Cardreader, 3 porturi USB 3.2, gri” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Docking station Targus , interfata USB 3.2 G2, compatibilitate porturi
2.010,92 leiPrețul inițial a fost: 2.010,92 lei.1.210,08 leiPrețul curent este: 1.210,08 lei. TVA inclus -
Lindy Adaptor USB 3.0 RJ45 10/100/1000Mbps
190,75 leiPrețul inițial a fost: 190,75 lei.132,76 leiPrețul curent este: 132,76 lei. TVA inclus -
Dock Laptop Lindy USB 3.2 Type C, 5k DP, PD
1.170,58 leiPrețul inițial a fost: 1.170,58 lei.857,97 leiPrețul curent este: 857,97 lei. TVA inclus -
Mini Hub Lindy 4 Port USB 2.0
44,53 leiPrețul inițial a fost: 44,53 lei.34,45 leiPrețul curent este: 34,45 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.