
Hub USB DLINK DUB-M520, 5 porturi, gri
19 aprilie 2026
Primo Smartcard Reader Trust, interfata USB-C 2.0, lungime cablu 100cm,
19 aprilie 2026Hub USB D-Link DUB-1340, 4 porturi USB 3.0, negru
366,38 lei Prețul inițial a fost: 366,38 lei.201,67 leiPrețul curent este: 201,67 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: DUB-1340
Categorie: Huburi USB
D-Link Hub USB, DUB-1340, 4 porturi, USB 3.0, adapter 5 V, negru
| Plug and Play | Yes |
|---|---|
| Mac compatibility | Yes |
| Pallet gross width | 120 cm |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| Input voltage | 5 V |
| Interfata | USB-A |
| Tip port USB | USB 3.2 |
| Porturi | 4 |
| Alimentare separata | Da |
| Port HDMI | Nu |
| Port RJ-45 | Nu |
| Card reader | Nu |
| Culoare | Negru |
| Ports quantity | 4 |
| Cable type | USB |
| Output current | 4 A |
| Compatible operating systems | Windows XP, Vista, 7 Mac OS X + |
| Pallet gross weight (air) | 324.5 kg |
| Products per pallet (air) | 630 pc(s) |
| Pallet height (air) | 193 cm |
| Pallet gross weight (sea) | 324.5 kg |
| Master (outer) cases per pallet | 63 pc(s) |
| Products per pallet (sea) | 630 pc(s) |
| Pallet height (sea) | 193 cm |
| Pallet gross length | 110 cm |
| Shipping (inner) case width | 31.4 cm |
| Shipping (inner) case length | 36 cm |
| Shipping (inner) case height | 25.3 cm |
| Shipping (inner) case gross weight | 4.71 kg |
| Shipping (inner) case net weight | 2.4 kg |
| Dimensions (WxDxH) | 97.97 x 72.45 x 20.27 mm |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| DC-in jack | Yes |
| Package height | 68 mm |
| Products per shipping (inner) case | 10 pc(s) |
| Package width | 150 mm |
| Package depth | 225 mm |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 50 °C |
| Weight | 60 g |
| Package weight | 67 g |
| Harmonized System (HS) code | 84719000 |
| Producator | D-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Hub USB D-Link DUB-1340, 4 porturi USB 3.0, negru” Anulează răspunsul
Produse similare
-
USB Type-C 7-Port Hub SPEC: 1 × USB-C Connector,1 ×
251,25 leiPrețul inițial a fost: 251,25 lei.156,29 leiPrețul curent este: 156,29 lei. TVA inclus -
Lindy Adaptor USB 3.0 RJ45 10/100/1000Mbps
190,75 leiPrețul inițial a fost: 190,75 lei.132,76 leiPrețul curent este: 132,76 lei. TVA inclus -
Statie de incarcare USB Lindy, 10 porturi, putere maxima 120W,
938,65 leiPrețul inițial a fost: 938,65 lei.679,82 leiPrețul curent este: 679,82 lei. TVA inclus -
Hub Lindy USB 3.2 4 Port, latime de banda suportata:
226,88 leiPrețul inițial a fost: 226,88 lei.130,24 leiPrețul curent este: 130,24 lei. TVA inclus








Recenzii
Nu există recenzii până acum.