
Hub USB TP-Link UH720, 7 porturi USB 3.0, negru
19 aprilie 2026
Hub USB DLINK DUB-M520, 5 porturi, gri
19 aprilie 2026Hub USB DLINK DUB-M810, 8 porturi 3.0, gri
431,92 lei Prețul inițial a fost: 431,92 lei.239,49 leiPrețul curent este: 239,49 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: DUB-M810
Categorie: Huburi USB
- HDMI resolution up to Ultra-HD 4K @30Hz
- USB-C and Thunderbolt 3 compliant
- Supports DisplayPort Alternate Mode over USB-C
- 1 x USB-C port supporting power delivery and data sync
- USB-C Power Delivery up to 100W (20A/5V)
- 3 x USB 3.0 ports supporting speeds up to 5Gbps w/1 port supporting Quick Charge BC 1.2
- SD/microSD dual card reader
- Gigabit Ethernet connectivity
- Plug-and-Play functionality
- Aluminum alloy casing
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
|---|---|
| Connectivity technology | Wired |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| HDCP | Yes |
| Maximum refresh rate | 30 Hz |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| HDCP version | 2.2 |
| USB Power Delivery up to | 100 W |
| Maximum digital resolution | 4096 x 2160 pixels |
| Interfata | USB-C |
| Tip port USB | USB 3.2 |
| Porturi | peste 5 |
| Alimentare separata | Da |
| Port HDMI | Da |
| Port RJ-45 | Da |
| Card reader | Da |
| Culoare | Gri |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Networking standards | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Input current | 0.08 A |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Storage temperature (T-T) | -10 – 70 °C |
| Product colour | Aluminium |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 45 °C |
| Depth | 52 mm |
| Microphone in | No |
| Headphone outputs | 0 |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash), SD, SDHC, SDXC |
| Height | 13 mm |
| Width | 105 mm |
| Cable length | 0.15 m |
| Weight | 82 g |
| Certification | CE, IC, FCC, RCM |
| AC input voltage | 20 V |
| Producator | D-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Hub USB DLINK DUB-M810, 8 porturi 3.0, gri” Anulează răspunsul
Produse similare
-
HUB extern SPACER, porturi USB: USB 3.0 x 4, conectare
33,61 leiPrețul inițial a fost: 33,61 lei.32,76 leiPrețul curent este: 32,76 lei. TVA inclus -
Docking station Targus , interfata USB 3.2 G2, compatibilitate porturi
2.010,92 leiPrețul inițial a fost: 2.010,92 lei.1.210,08 leiPrețul curent este: 1.210,08 lei. TVA inclus -
Hub Lindy 7x porturi USB 3.0,dintre care 3x porturi USB
578,14 leiPrețul inițial a fost: 578,14 lei.368,90 leiPrețul curent este: 368,90 lei. TVA inclus









Recenzii
Nu există recenzii până acum.