
Dock Laptop Lindy USB 3.2 Type C, 5k DP, PD
19 aprilie 2026
Hub USB Lindy LY-43228, 7 Port, USB 3.1, negru
19 aprilie 2026Hub USB Lindy LY-43324, 4 Port, USB 3.0, negru
131,92 lei Prețul inițial a fost: 131,92 lei.89,07 leiPrețul curent este: 89,07 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: LY-43324
Categorie: Huburi USB
- Connects 4 Type A USB peripherals to a Type A Port
- Supports SuperSpeed data rates of up to 5Gbps
- Handy and stylish design with integrated cable
- Compatible with all USB Type A equipped computers
| Data transfer rate | 5000 Mbit/s |
|---|---|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| Interfata | USB-A |
| Tip port USB | USB 3.2 |
| Porturi | 4 |
| Alimentare separata | Nu |
| Port HDMI | Nu |
| Port RJ-45 | Nu |
| Card reader | Nu |
| Culoare | Negru |
| Hub interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Ports quantity | 4 |
| Power supply type | USB |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Product colour | Black |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 40 °C |
| Depth | 26 mm |
| Compliance certificates | REACH, RoHS |
| Housing material | Aluminium, Plastic |
| Package depth | 20 mm |
| Package width | 174 mm |
| Package height | 194 mm |
| Weight | 60 g |
| Cable length | 0.3 m |
| Harmonized System (HS) code | 84719000 |
| Width | 103 mm |
| Package weight | 70 g |
| Height | 18 mm |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Hub USB Lindy LY-43324, 4 Port, USB 3.0, negru” Anulează răspunsul
Produse similare
-
HUB extern SPACER, porturi USB: USB 3.0 x 4, conectare
33,61 leiPrețul inițial a fost: 33,61 lei.32,76 leiPrețul curent este: 32,76 lei. TVA inclus -
Hub USB Lindy LY-43228, 7 Port, USB 3.1, negru
395,79 leiPrețul inițial a fost: 395,79 lei.278,14 leiPrețul curent este: 278,14 lei. TVA inclus -
Statie incarcare Lindy 4 porturi USB C si A, putere
322,68 leiPrețul inițial a fost: 322,68 lei.215,96 leiPrețul curent este: 215,96 lei. TVA inclus








Recenzii
Nu există recenzii până acum.