
Set 2 camere 70mai Dash Cam 2K T400 cu 3
8 mai 2026
Starter Auto Multifunctional 70 Mai MAX Midrive PS06 DC 12V
11 mai 2026Hub USB TP-Link UH400, 4 porturi USB 3.0, negru
89,91 lei Prețul inițial a fost: 89,91 lei.56,29 leiPrețul curent este: 56,29 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: UH400
Categorie: Huburi USB
Hub USB TP-Link, UH400, 4 porturi, USB 3.0, negru
| Data transfer rate | 5000 Mbit/s |
|---|---|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| Interfata | USB-A |
| Tip port USB | USB 3.2 |
| Porturi | 4 |
| Alimentare separata | Nu |
| Port HDMI | Nu |
| Port RJ-45 | Nu |
| Card reader | Nu |
| Culoare | Negru |
| Hub interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Ports quantity | 4 |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Chipset | VIA VL812 |
| Product colour | Black |
| Height | 166 mm |
| LED indicators | Yes |
| Package height | 29 mm |
| Package depth | 176 mm |
| Package weight | 90 g |
| Harmonized System (HS) code | 84719000 |
| Width | 71 mm |
| Package width | 109 mm |
| Depth | 7.1 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Hub USB TP-Link UH400, 4 porturi USB 3.0, negru” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Hub Lindy 4 Porturi, interfata USB 3.2 / 3.1 Gen
329,40 leiPrețul inițial a fost: 329,40 lei.225,20 leiPrețul curent este: 225,20 lei. TVA inclus -
Mini Hub Lindy 4 Port USB 2.0
44,53 leiPrețul inițial a fost: 44,53 lei.34,45 leiPrețul curent este: 34,45 lei. TVA inclus -
Hub Lindy USB3.2 Gigabit Ethernet, interfata USB C la RJ45
307,55 leiPrețul inițial a fost: 307,55 lei.175,62 leiPrețul curent este: 175,62 lei. TVA inclus -
Hub USB TP-Link UH720, 7 porturi USB 3.0, negru
285,71 leiPrețul inițial a fost: 285,71 lei.180,66 leiPrețul curent este: 180,66 lei. TVA inclus








Recenzii
Nu există recenzii până acum.