
USB Type-C 5-Port Hub SPEC: 1 × USB-C Connector,1 ×
19 aprilie 2026
Hub USB DLINK DUB-M810, 8 porturi 3.0, gri
19 aprilie 2026Hub USB TP-Link UH720, 7 porturi USB 3.0, negru
285,71 lei Prețul inițial a fost: 285,71 lei.180,66 leiPrețul curent este: 180,66 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: UH720
Categorie: Huburi USB
Hub USB TP-Link, UH720, 7 porturi USB 3.0, 2 porturi pentru reincarcare ,adapter 12 V, negru
| Windows operating systems supported | Yes |
|---|---|
| Linux operating systems supported | Yes |
| Data transfer rate | 5000 Mbit/s |
| Input voltage | 12 V |
| Interfata | USB-A |
| Tip port USB | USB 3.2 |
| Porturi | peste 5 |
| Alimentare separata | Da |
| Port HDMI | Nu |
| Port RJ-45 | Nu |
| Card reader | Nu |
| Culoare | Negru |
| Hub interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Power supply type | USB |
| Ports quantity | 9 |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Micro-B |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 9 |
| Output current | 2.24 A |
| Chipset | VIA VL812 |
| Product colour | Black |
| AC adapter included | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Cable length | 1 m |
| Package width | 110 mm |
| Package height | 86 mm |
| Height | 175 mm |
| Width | 165 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84719000 |
| Depth | 65.5 mm |
| Package weight | 540 g |
| Package depth | 209 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Hub USB TP-Link UH720, 7 porturi USB 3.0, negru” Anulează răspunsul
Produse similare
-
USB Type-C 5-Port Hub SPEC: 1 × USB-C Connector,1 ×
226,88 leiPrețul inițial a fost: 226,88 lei.137,81 leiPrețul curent este: 137,81 lei. TVA inclus -
Dock Laptop Lindy USB 3.2 Type C, 5k DP, PD
1.173,94 leiPrețul inițial a fost: 1.173,94 lei.857,97 leiPrețul curent este: 857,97 lei. TVA inclus -
HUB extern SPACER, porturi USB: USB 3.0 x 4, conectare
34,45 leiPrețul inițial a fost: 34,45 lei.27,72 leiPrețul curent este: 27,72 lei. TVA inclus









Recenzii
Nu există recenzii până acum.