
Incarcator laptop Trust Primo, universal, 70W-19V, negru
20 aprilie 2026
Dahua EV Charger D-Volt PRO 22kW, 3P, 3x32A max, 5M
20 aprilie 2026Hub USB Trust Dalyx, 7 porturi USB-C, negru
299,99 lei Prețul inițial a fost: 299,99 lei.234,45 leiPrețul curent este: 234,45 lei. TVA inclus
În stoc
Adaptor Trust Dalyx 7-in-1 USB-C Multiport Adapter Specifications General Storable cable no Number of USB ports 2 Power switch no Driver needed no Height of main product (in mm) 18 mm Width of main product (in mm) 115 mm Depth of main product (in mm) 50 mm Total weight 78 g Weight of main unit 78 g Connectivity Cable length main cable 10 cm Ethernet port yes Ethernet port speed 1000 Mbps USB speed Gbps 5 Gbps Audio Audio output None Video Video output HDMI HDMI version 1.4 CEC no HDCP version 2.2 HDR yes Output resolution 4K 30Hz USB bandwidth limit yes Gaming Designed for gaming no Lighting Lights no Input Power source USB-C Input specification USB-C PD 5A/100W Output USB port A types 2 Fast Role Swap no PPS no Output specification no Power adapter Power adapter included no SD SD card size MicroSD-card SD card speed 480 Mbps https://www.trust.com/en/product/23775-dalyx-7-in-1-usb-c-multiport- adapter
| Internal | Yes |
|---|---|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Interfata | USB-C |
| Tip port USB | Altul |
| Porturi | peste 5 |
| Alimentare separata | Nu |
| Port HDMI | Da |
| Port RJ-45 | Da |
| Card reader | Nu |
| Culoare | Negru |
| Host interface | USB Type-C |
| Output interface | HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Port multiplier | Yes |
| Product colour | Aluminium |
| Width | 115 mm |
| Country of origin | China |
| Package width | 128 mm |
| Package height | 169 mm |
| Package depth | 25 mm |
| Quantity | 1 |
| Weight | 77 g |
| Depth | 50 mm |
| Harmonized System (HS) code | 8471800000 |
| Package weight | 114 g |
| Height | 18 mm |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Produse similare
-
Lindy Adaptor USB 3.0 RJ45 10/100/1000Mbps
190,75 leiPrețul inițial a fost: 190,75 lei.132,76 leiPrețul curent este: 132,76 lei. TVA inclus -
Lindy DST-Mx Duo Mini Docking Station USB Type-C, Dual display
585,71 leiPrețul inițial a fost: 585,71 lei.419,32 leiPrețul curent este: 419,32 lei. TVA inclus -
USB Type-C 3-Port Hub SPEC: 1 × USB-C Connector,1 ×
175,62 leiPrețul inițial a fost: 175,62 lei.110,92 leiPrețul curent este: 110,92 lei. TVA inclus -
Statie de incarcare USB Lindy, 10 porturi, putere maxima 120W,
938,65 leiPrețul inițial a fost: 938,65 lei.679,82 leiPrețul curent este: 679,82 lei. TVA inclus















Recenzii
Nu există recenzii până acum.