
Hub Trust Halyx , 7 porturi USB 3.2 Gen 1,
19 aprilie 2026
HUB USB Trust Halyx, USB-C la 4 x USB-A 3.2
19 aprilie 2026HUB USB Trust Halyx, USB-A la 4 x USB-A 3.2
125,20 lei Prețul inițial a fost: 125,20 lei.94,11 leiPrețul curent este: 94,11 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TR-24947
Categorie: Huburi USB
HUB USB Trust Halyx, USB-A la 4 x USB-A 3.2 Gen 1, dimensiune cablu 10cm, din aluminiu, argintiu
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
|---|---|
| Plug and Play | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Interfata | USB-A |
| Tip port USB | USB 3.2 |
| Porturi | 4 |
| Alimentare separata | Nu |
| Port HDMI | Nu |
| Port RJ-45 | Nu |
| Card reader | Nu |
| Culoare | Argintiu |
| Hub interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Ports quantity | 4 |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Data transfer rate | 5 Mbit/s |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Black, Grey |
| Weight | 38 g |
| Country of origin | China |
| Package height | 169 mm |
| LED indicators | Power |
| Cable length | 0.1 m |
| Package depth | 20 mm |
| Depth | 21 mm |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Width | 211 mm |
| Height | 11 mm |
| Package width | 144 mm |
| Harmonized System (HS) code | 8471800000 |
| Package weight | 70 g |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „HUB USB Trust Halyx, USB-A la 4 x USB-A 3.2” Anulează răspunsul
Produse similare
-
USB Type-C 5-Port Hub SPEC: 1 × USB-C Connector,1 ×
226,88 leiPrețul inițial a fost: 226,88 lei.137,81 leiPrețul curent este: 137,81 lei. TVA inclus -
Hub USB Lindy LY-43324, 4 Port, USB 3.0, negru
132,76 leiPrețul inițial a fost: 132,76 lei.89,07 leiPrețul curent este: 89,07 lei. TVA inclus -
Mini Hub Lindy 4 Port USB 2.0
44,53 leiPrețul inițial a fost: 44,53 lei.34,45 leiPrețul curent este: 34,45 lei. TVA inclus -
Docking station Targus , interfata USB 3.2 G2, compatibilitate porturi
2.016,80 leiPrețul inițial a fost: 2.016,80 lei.1.210,08 leiPrețul curent este: 1.210,08 lei. TVA inclus










Recenzii
Nu există recenzii până acum.