
Lindy Hub USB 3.1 Type-C, 3x USB-A, 1x RJ45
19 aprilie 2026
Dock Laptop Lindy USB 3.2 Type C, 5k DP, PD
19 aprilie 2026Lindy Adaptor USB 3.0 RJ45 10/100/1000Mbps
190,75 lei Prețul inițial a fost: 190,75 lei.132,76 leiPrețul curent este: 132,76 lei. TVA inclus
Doar 2 rămase în stoc
SKU: LY-43298
Categorie: Huburi USB
Lindy Adaptor USB 3.0 RJ45 10/100/1000Mbps, 5Gbps latime de banda
| Connectivity technology | Wired |
|---|---|
| Component for | PC/Laptop |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Internal | No |
| USB powered | Yes |
| Maximum data transfer rate | 5000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Interfata | USB-A |
| Tip port USB | Altul |
| Porturi | 1 |
| Alimentare separata | Nu |
| Port HDMI | Nu |
| Port RJ-45 | Da |
| Card reader | Nu |
| Culoare | Argintiu |
| Host interface | USB |
| Interface | Ethernet |
| USB connector form factor | Straight |
| Networking standards | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Chipset | Realtek RTL8153 |
| Compatible products | USB Type A equipped computers |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Product colour | Silver |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Width | 24 mm |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 60 °C |
| Housing material | Aluminium |
| Package width | 194 mm |
| Package type | Polybag |
| Package depth | 174 mm |
| Height | 16 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 80% |
| Certification | CE, UKCA, FCC, RoHS, REACH & California Proposition 65 |
| Weight | 27 g |
| Package weight | 30 g |
| Cable length | 0.135 m |
| Depth | 5.8 mm |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Lindy Adaptor USB 3.0 RJ45 10/100/1000Mbps” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Hub Lindy 4 porturi, interfata USB 3.2 Gen2, latime de
410,08 leiPrețul inițial a fost: 410,08 lei.278,98 leiPrețul curent este: 278,98 lei. TVA inclus -
Statie de incarcare USB Lindy, 10 porturi, putere maxima 120W,
938,65 leiPrețul inițial a fost: 938,65 lei.679,82 leiPrețul curent este: 679,82 lei. TVA inclus -
HUB extern SPACER, porturi USB: USB 3.0 x 4, conectare
33,61 leiPrețul inițial a fost: 33,61 lei.32,76 leiPrețul curent este: 32,76 lei. TVA inclus -
Hub Lindy 7x porturi USB 3.0,dintre care 3x porturi USB
578,14 leiPrețul inițial a fost: 578,14 lei.368,90 leiPrețul curent este: 368,90 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.