
Lindy DST-Mx Duo Mini Docking Station USB Type-C, Dual display
19 aprilie 2026
Lindy Adaptor USB 3.0 RJ45 10/100/1000Mbps
19 aprilie 2026Lindy Hub USB 3.1 Type-C, 3x USB-A, 1x RJ45
220,16 lei Prețul inițial a fost: 220,16 lei.147,05 leiPrețul curent este: 147,05 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: LY-43249
Categorie: Huburi USB
Lindy Hub USB 3.1 Type-C, 3x USB-A, 1x RJ45, 10/100/1000Mbps, 5Gbps latime de banda
| Data transfer rate | 5000 Mbit/s |
|---|---|
| USB powered | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| Interfata | USB-C |
| Tip port USB | Altul |
| Porturi | 4 |
| Alimentare separata | Nu |
| Port HDMI | Nu |
| Port RJ-45 | Da |
| Card reader | Nu |
| Culoare | Negru |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ports quantity | 4 |
| Hub interfaces | RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Product colour | Black |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 85% |
| Power source type | USB |
| Width | 30 mm |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 50 °C |
| Manual | Yes |
| Depth | 110 mm |
| Housing material | Plastic |
| Height | 20 mm |
| Certification | CE, FCC, RoHS, REACH |
| Harmonized System (HS) code | 84719000 |
| Cable length | 0.26 m |
| Storage temperature (T-T) | -10 – 75 °C |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Lindy Hub USB 3.1 Type-C, 3x USB-A, 1x RJ45” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Hub Lindy 4 porturi, interfata USB 3.2 Gen2, latime de
410,08 leiPrețul inițial a fost: 410,08 lei.278,98 leiPrețul curent este: 278,98 lei. TVA inclus -
Lindy Adaptor USB 3.0 RJ45 10/100/1000Mbps
190,75 leiPrețul inițial a fost: 190,75 lei.132,76 leiPrețul curent este: 132,76 lei. TVA inclus -
USB Type-C 7-Port Hub SPEC: 1 × USB-C Connector,1 ×
251,25 leiPrețul inițial a fost: 251,25 lei.156,29 leiPrețul curent este: 156,29 lei. TVA inclus -
Hub Lindy USB 3.2 4 Port, latime de banda suportata:
226,88 leiPrețul inițial a fost: 226,88 lei.130,24 leiPrețul curent este: 130,24 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.