
Hub Lindy 4 porturi, interfata USB 3.2 Gen2, latime de
19 aprilie 2026
Statie incarcare Lindy 4 porturi USB C si A, putere
19 aprilie 2026Mini Hub Lindy 4 Port USB 2.0
44,53 lei Prețul inițial a fost: 44,53 lei.34,45 leiPrețul curent este: 34,45 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: LY-42742
Categorie: Huburi USB
Mini Hub Lindy 4 Port USB 2.0
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
|---|---|
| Interfata | USB-A |
| Tip port USB | USB 2.0 |
| Porturi | 4 |
| Alimentare separata | Nu |
| Port HDMI | Nu |
| Port RJ-45 | Nu |
| Card reader | Nu |
| Culoare | Negru |
| Ports quantity | 4 |
| Hub interfaces | USB 2.0 |
| Data transfer rate | 480 Mbit/s |
| Product colour | Black |
| Height | 12 mm |
| Depth | 40 mm |
| Width | 40 mm |
| Weight | 20 g |
| Harmonized System (HS) code | 84719000 |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Mini Hub Lindy 4 Port USB 2.0” Anulează răspunsul
Produse similare
-
USB Type-C 5-Port Hub SPEC: 1 × USB-C Connector,1 ×
226,88 leiPrețul inițial a fost: 226,88 lei.137,81 leiPrețul curent este: 137,81 lei. TVA inclus -
Lindy Hub USB 3.1 Type-C, 3x USB-A, 1x RJ45
220,16 leiPrețul inițial a fost: 220,16 lei.147,05 leiPrețul curent este: 147,05 lei. TVA inclus -
Dock Laptop Lindy USB 3.2 Type C, 5k DP, PD
1.173,94 leiPrețul inițial a fost: 1.173,94 lei.857,97 leiPrețul curent este: 857,97 lei. TVA inclus -
Hub Lindy 7x porturi USB 3.0,dintre care 3x porturi USB
579,82 leiPrețul inițial a fost: 579,82 lei.368,90 leiPrețul curent este: 368,90 lei. TVA inclus









Recenzii
Nu există recenzii până acum.