
Hub USB D-Link DUB-1340, 4 porturi USB 3.0, negru
19 aprilie 2026
Adaptor Trust Dalyx 8 in 1, USB 3.2 gen 1,
19 aprilie 2026Primo Smartcard Reader Trust, interfata USB-C 2.0, lungime cablu 100cm,
95,79 lei Prețul inițial a fost: 95,79 lei.70,58 leiPrețul curent este: 70,58 lei. TVA inclus
În stoc
SKU: TR-26061
Categorie: Huburi USB
Primo Smartcard Reader Trust, interfata USB-C 2.0, lungime cablu 100cm, negru
| Mac compatibility | Yes |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Placement supported | Indoor |
| Interfata | USB-C |
| Porturi | 1 |
| Alimentare separata | Nu |
| Port HDMI | Nu |
| Port RJ-45 | Nu |
| Card reader | Da |
| Culoare | Negru |
| Interface | USB Type-C |
| Product colour | Black |
| Weight | 55 g |
| Warranty period | 5 year(s) |
| LED indicators | Yes |
| Cable length | 1 m |
| Width | 64 mm |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Power source | USB |
| Height | 16 mm |
| Depth | 7.9 mm |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Tip port USB | USB-C |
| Product type | Universal smart card reader |
| DNIe compatibility | Yes |
| DNIe version | 3.0 |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Primo Smartcard Reader Trust, interfata USB-C 2.0, lungime cablu 100cm,” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Hub USB Lindy LY-43228, 7 Port, USB 3.1, negru
395,79 leiPrețul inițial a fost: 395,79 lei.278,14 leiPrețul curent este: 278,14 lei. TVA inclus -
Hub Lindy 4 porturi, interfata USB 3.2 Gen2, latime de
410,08 leiPrețul inițial a fost: 410,08 lei.278,98 leiPrețul curent este: 278,98 lei. TVA inclus -
Hub Lindy cu 4 porturi USB 3.2 Gen,
205,03 leiPrețul inițial a fost: 205,03 lei.124,36 leiPrețul curent este: 124,36 lei. TVA inclus -
Hub Lindy 4 Porturi, interfata USB 3.2 / 3.1 Gen
329,40 leiPrețul inițial a fost: 329,40 lei.225,20 leiPrețul curent este: 225,20 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.