
Hub Lindy USB 3.2 4 Port, latime de banda suportata:
19 aprilie 2026
Hub Lindy 4 Porturi, interfata USB 3.2 / 3.1 Gen
19 aprilie 2026Statie de incarcare USB Lindy, 10 porturi, putere maxima 120W,
938,65 lei Prețul inițial a fost: 938,65 lei.679,82 leiPrețul curent este: 679,82 lei. TVA inclus
Doar 2 rămase în stoc
SKU: LY-73435
Categorie: Huburi USB
Statie de incarcare USB Lindy, 10 porturi, putere maxima 120W, negru
| Fast charging | Yes |
|---|---|
| USB 2.0 ports quantity | 8 |
| Interfata | USB-A |
| Tip port USB | Altul |
| Porturi | peste 5 |
| Alimentare separata | Da |
| Port HDMI | Nu |
| Port RJ-45 | Nu |
| Card reader | Nu |
| Culoare | Negru |
| Fast charging technology | Quick Charge 3.0 |
| Included power plug types | AU, EU, UK, US |
| Charger type | Indoor |
| Maximum output voltage | 5 V |
| Charger compatibility | Smartphone, Tablet |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 10 |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| Output current (5V) | 21 A |
| Port 1 output current | 2.4 A |
| Port 2 output current | 3 A |
| Compatible power plug types | AU, EU, UK, US |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| AC adapter included | Yes |
| Power source type | AC |
| Cables included | AC |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Sustainability compliance | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Package type | Box |
| Weight | 980 g |
| Height | 26 mm |
| Package width | 269 mm |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 50 °C |
| Package height | 156 mm |
| Package depth | 95 mm |
| Cable length | 0.9 m |
| Width | 238 mm |
| Depth | 118 mm |
| Package weight | 17.2 kg |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC), Low Voltage Directive (LVD), REACH, RoHS |
| Operating temperature (T-T) | -5 – 35 °C |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Statie de incarcare USB Lindy, 10 porturi, putere maxima 120W,” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Lindy Hub USB 3.1 Type-C, 3x USB-A, 1x RJ45
220,16 leiPrețul inițial a fost: 220,16 lei.147,05 leiPrețul curent este: 147,05 lei. TVA inclus -
USB Type-C 5-Port Hub SPEC: 1 × USB-C Connector,1 ×
226,88 leiPrețul inițial a fost: 226,88 lei.137,81 leiPrețul curent este: 137,81 lei. TVA inclus -
Hub USB Lindy LY-43324, 4 Port, USB 3.0, negru
131,92 leiPrețul inițial a fost: 131,92 lei.89,07 leiPrețul curent este: 89,07 lei. TVA inclus -
Statie incarcare Lindy 4 porturi USB C si A, putere
322,68 leiPrețul inițial a fost: 322,68 lei.215,96 leiPrețul curent este: 215,96 lei. TVA inclus









Recenzii
Nu există recenzii până acum.