
Mini Hub Lindy 4 Port USB 2.0
19 aprilie 2026
Hub Lindy cu 4 porturi USB 3.2 Gen,
19 aprilie 2026Statie incarcare Lindy 4 porturi USB C si A, putere
322,68 lei Prețul inițial a fost: 322,68 lei.215,96 leiPrețul curent este: 215,96 lei. TVA inclus
Doar 1 rămase în stoc
SKU: LY-73329
Categorie: Huburi USB
Statie incarcare Lindy 4 porturi USB C si A, putere 72W, conectori: intrare: IEC C8, iesire: 1 x USB C (Female), 3 x USB (Female), negru
| USB Type-C ports quantity | 1 |
|---|---|
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 3 |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| Input current | 1.5 A |
| USB Power Delivery up to | 60 W |
| Interfata | USB-A |
| Tip port USB | Altul |
| Porturi | 4 |
| Alimentare separata | Da |
| Port HDMI | Nu |
| Port RJ-45 | Nu |
| Card reader | Nu |
| Culoare | Negru |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Universal |
| Input voltage | 100-240 V |
| Product colour | Black |
| Power source type | AC |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| Maximum power | 72 W |
| Weight | 302 g |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Statie incarcare Lindy 4 porturi USB C si A, putere” Anulează răspunsul
Produse similare
-
Mini Hub Lindy 4 Port USB 2.0
44,53 leiPrețul inițial a fost: 44,53 lei.34,45 leiPrețul curent este: 34,45 lei. TVA inclus -
Dock Laptop Lindy USB 3.2 Type C, 5k DP, PD
1.170,58 leiPrețul inițial a fost: 1.170,58 lei.857,97 leiPrețul curent este: 857,97 lei. TVA inclus -
Docking station Targus , interfata USB 3.2 G2, compatibilitate porturi
2.010,92 leiPrețul inițial a fost: 2.010,92 lei.1.210,08 leiPrețul curent este: 1.210,08 lei. TVA inclus -
Hub USB TP-Link UH720, 7 porturi USB 3.0, negru
285,71 leiPrețul inițial a fost: 285,71 lei.180,66 leiPrețul curent este: 180,66 lei. TVA inclus






Recenzii
Nu există recenzii până acum.